Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a rottweiler egy...

Capybara2 kérdése:

Szerintetek a rottweiler egy erős kutya?

Figyelt kérdés
szerintem erős
ápr. 4. 06:18
1 2
 11/18 Szolovjov ***** válasza:
88%
Erős, mint a Rába Steiger.
ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%
Erős, de persze attól is függ, hogy mihez képest. Labradornál erősebb, komondornál gyengébb.
ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

#6 Nem a rotti harapása a legerősebb a kutyák között.

A kangalnak 743 PSI, míg a rottinak még a fele sincs, 328 PSI.


[link]

ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13 Jaj, lemaradt, hogy "egyik" a legerősebb előtt. Csak fejben tettem oda.


Teljesen igazad van, köszönöm a korrekciót :)

ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kötekedésből írtam 😛
ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudom :) Tényleg köszi a kijavítást, nem akarok téves dolgokat állítani
ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%

És tegyük hozzá, hogy soha senki nem mérte le a kangal harapását, ez csak urban legends, amit a cikkgyártól sorra elővesznek, ha kutyaharapás erősségéről van szó. Az egész lista egy nagy kamu, kimaradt a pásztorkutyák és a masztiffok jórésze.

Hivatalos mérést eddig csak a NatGeo csinált, ha jól rémlik 5-6 kutyafajta részvételével. Azok közül a bullmasztiffé volt a legerősebb.

Egyébként nagy valószínűséggel a nagytestű masztiffok és a keleti típusú pásztorkutyák harapása a legerősebb, de rangsort nem lehet felállítani közöttük, annyira egyformák az anatómiai jellemzőik. Szóval nincs olyan, hgoy legerősebb harapású fajta. A kaukázusi, az angol masztiff, a tibeti masztiff, a brazil masztiff, a komondor, a moszkvai őrkutya, stb. fajták harapása a lehet a legerősebb, mindenféle rangsor nélkül, hiszen még maga az egyed is számít a fajtán belül.

ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem erős"


Oké, de most ezzel a kérdéssel mit is akartál? Hogy erősítsünk meg abban a tudatodban, hogy szerinted erős? Most ettől jobban telt a napod?

ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!