Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ez? Miért...

Miért van ez? Miért csinálja?

Figyelt kérdés

2 Kutyám van.: Egy Németh-Spicc, és egy Közép-Ázsiai Juhász Kutyus.


A Spiccnek ugye hosszú a farka, minden Spiccnek hosszú. A Másik Kutyámnak rövid,csonka a farka. És többször is már megfigyeltem, hogy a Spicc evés közbe mindig leteszi a farkát. A másik kutyusom sose teszi le evés közbe a farkát, mondjuk nem is tudja, mert ugye rövid, ezért csak behúzni tidja, de azt se szokta evés közbe.-Csak ha fél, de az se szokott lenni. Párszor ha előfordult hogy a Közép-Ázsiai Juhász Kutyus létezik a farkát evés közbe, de Amúgy SOHA. De a Spicc mindig létezik evés közbe. -Miért? Ő is még akkor szokta,ha fél. De nem gondolnám hogy evés közbe félne.😂😂



#kutya #evés #farok #Kutyák farka
ápr. 4. 12:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Letézik- Leteszi * !! Bocsi csak kijavít!!
ápr. 4. 12:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A németjuhászom is leengedi a farkát evés-iváskor. Nincs ezzel semmi gond.
ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszi!


Tudom hogy nincs gond vele.-Nem is aggódtam. - Csak még is kíváncsi voltam rá, hogy miért.

ápr. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!