Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen minőségi de viszonylag...

Milyen minőségi de viszonylag olcsóbb kutyatápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapos Border Collie kiskutyámnak szeretnék minőségi, de viszonylag olcsóbb kutyatápot választani.

Melyiket ajánlanátok?

Sok helyen olvastam a Briantos Junior tápról, viszont inkább érdeklődnék mert semmiképp nem szeretnék olyat ami nem megfelelő.



ápr. 6. 03:56
 1/10 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Brit Premium, Orlando Pure Taste (Lidl), Happy Dog NaturCroq, Premiere (fressnapf), Select Gold (fressnapf), Purina ProPlan, Eukanuba, Josera, Bosch, Royal Canin. - ezek olcsóbbak (a prémium kategóriásakhoz képest)



Prémium: Happy Dog Sensible, Brit Care, Acana, Orijen, N&D, RealNature Wilderness (fressnapf), Wolf of Wilderness, Platinum - ezek drágábbak.

ápr. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
86%
Gemon kb.1000 Ft/kg. 20kg-os kiszerelésben.
ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Házikoszt
ápr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Gemonnal etetek most, szereti a kutyám és jó formában van tőle. Előtte Premiere tápot adtam, de az valamiért mostanában nem akarja megenni.
ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Könyörgöm, a Gemonban van 25% hús és 1000 Ft/kg. Ehhez képest az Amity pl.700 Ft/kg és 40%-a hús.
ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azokat írtam volna, amit az első válaszadó.
ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
5/6 A Gemonban ez van: "Összetevők: Gabonafélék (ebből legalább 5% rizs), hús és húskészítmények 24% (ebből legalább 10% friss bárány), olajok és zsírok, hal és melléktermékek, növényi eredetű melléktermékek (cukorrépapép 2%), ásványi anyagok, gesztenyeextraktum, yucca schidigera, kolin-klorid, FOS (fruktooligoszacharidok) 1 g / kg, E-vitamin"
ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Minden jobb minőségű táp elsőnek szereplő összetétele a hús! minimum 45 - 50 %. Pl. Brit. Ami gabonafélével kezdődő leírás, olyan tápot maximum egy menhelyi kutyának adhatnának, nem egy fejlődő szervezetű Border Collie-nak. De a tenyésztő mindig elmondja, hogy mivel etetett és mit ajánl a növekedésben lévő kutyának, majd mikortól vált fokozatosan felnőtt tápra.
ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
A Pedigree sem méreg, sok kutya felnőtt rajta, míg nem voltak drága kutyatápok.
ápr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Premier pro plan
ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!