Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SciPet ízület és porcerősítőrő...

SciPet ízület és porcerősítőről mi a véleményetek? Vn valakinek tapasztalata? Esetleg idős kutyának segíthet picit a könnyebb mozgásban, fájdalom csökkentésében?

Figyelt kérdés
ápr. 6. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon drága.

Én C11 komplexet és GF 600-at használok idős kutyának. Fiatalnak sima zöldkagyló port.

ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az izületvédők többsége jó és működik. Az öreg kutyámnál próbáltam a Canivitont, Synoquint és a LupoSant, mindegyik jó volt, az utolsót kapta évekig, mert annó ez volt a legolcsóbb és a legkönnyebben beszerezhetőbb. Neki nem csak rásegítésnek kellett, ha nem kapta, felkelni alig tudott. Önkénteskedés során pedig azt láttam, hogy kb az összes működik, mert a menhely sokszor adja azt, amit kap adományba vagy amit az az önkéntes intéz, aki épp felkarolta az adott kutya "ügyét".
ápr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Synomax szirup csodákra képes!
ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzLilliAnna válasza:
9 éves labrador kutyunknak adom már évek óta, izületi problémára. A SciPet készítmény szuper hatásos, nekünk bevált.
ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15 éves goldenem már nagyon nehezen állt fel, alig tudott menni, folyton összeesett. Elkezdem adni neki a Scipet-et (első héten napi 2X2, aztán 3X1 tablettát), két hét után igen látványos javulást tapasztaltam. Kutyánknak már nem okoz nehézséget a felállás, sétál a kertben és nem esik össze. Látom, hogy boldog! Már a lépcsőt nézegeti, szerintem hamarosan nekiindul:) Valóban nem olcsó, de hatásos.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!