Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két teljesen ellentétes...

Két teljesen ellentétes személyiségű kutya, mégis legjobb barátok? Másnál is így van?

Figyelt kérdés

Egyik kutyám (csivava keverék, kan) egy tipikus sorozatnézős szobakutya. Imád az ágyban lustálkodni, nem egy sportos típus, futni is ritkán látom :D elég kis esetlen tud lenni, sok mindentől tart kint (víz, magasság, csatorna fedők 😆) pedig rengeteg helyre lett hordva kölyökként, de ő ilyen kis óvatos. Tekintve, hogy úszásban ritka rossz, jobb is ez így. Viszont imádja a "wellness" programokat, pl mikor fürdetem a kádban azt láthatóan élvezi


Másik kutyám (tacskó keverék, szuka) egy kalandor, erősebb személyiség, simán hasast ugrik a Dunába. Félelem érzete szerintem zéró, rá ezért kell jobban figyelni, mert elég vagány :D vele körbe lehet sétálni az egész kerületet, de nem pörög a fején, szeret és tud pihenni is. Bezzeg a kádban elillan minden bátorsága :D de már egyre ügyesebb fürdés közben is


Na szóval a lényeg, hogy szerintem ennél különbözőbb személyiségük nem is nagyon lehetne, de nagyon szeretik egymást. Egyetlen közös tulajdonságuk, hogy mindketten idegenekkel szemben nagyon tartózkodóak, nem lehet őket ismeretlenül megsimogatni. Talán ez tartja őket össze, nem tudom :D


Nálatok hogy van ez?


ápr. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Van. Egy kövér domináns csivava meg egy nagy darab barátságos izmos husky pitbull keverék. A csivava mindig kitúrja a fekhelyéről tehát egy kövér csivava méretű fekhelyre kell belszenvedni magát a egy izmos husky nagykutyának. A nagykutya nagyon türelmes, a kicsi meg pofátlan. A kicsi harap, a nagy meg barátságos. A kicsi mohó, domináns, a nagy meg szerény és intelligens sorolhatnám. De megvannak nagyon.
ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!