Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya parvovírusos lett, túléli?

Kutya parvovírusos lett, túléli?

Figyelt kérdés

Befogadtam 4 napja egy 2 éves kutyát akit az előző gazdik “elhanyagoltak”…, vittem állatorvoshoz egyből, minden rendben volt vele, megkapta az oltást.

Ma reggel amikor kimentem hozzá, hányt.

Egyből állatorvos, aki csinált egy tesztet és parvós. Kapott 4 szurit, meg ellenszérumot, írt fel neki hányáscsillapítót.

Infúziót nem kapott, mert elvileg nincs annyira rossz állapotban, tegnap délután evett utoljára. Inni folyamatosan iszik, egy ideig kijött belőle de most ahogy látom már megmarad benne. Nemrég volt egy nagyon büdös véres folyás a fenekéből.

De a reggeli állapotához képest, jobbnak látom. Tapasztalatokat szeretnék kérni, ha másnak is volt ilyen a kutyája, túlélte e,mennyi idő volt még felépül


ápr. 10. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtteken pár nap alatt át szokott menni és túl szokták élni, akkor is, ha egyáltalán nem kaptak ellene oltást. 1 éves kor alatt veszélyes, fél éves kor alatt meg olyan 50-60% halálos, de attól is függ, hogy melyik variánst nyalja be.
ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1

Az állatorvos kijött, rendben találta. Rá pár órára meghalt…

ápr. 21. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!