Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kölyök száraz,...

Német juhász kölyök száraz, illetve konzerv tápot kap. Milyen rágnivalót vegyek neki? Valamilyen csontot gondoltam.

Figyelt kérdés

ápr. 20. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz nyers marhacsontot szerezni és nem érzékeny a gyomra rá, az a legjobb, mehet nyersen. Lehet kapni mindenféle szárított állat alkatrészeket is (pl nyelőcső, pata, szőrös bőr), én ezeket szoktam nekik adni, a szárított csontokat nem szeretem, mert láttam már sokat szilánkosra törni.
ápr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Német juhászom van nekem is. Az első nagyon jókat írt, mehet még a nyúlfül, a bárányfül, de nagyon ajánlom a Dentizan rágószalagot is. Az remekül tisztítja a fogakat. A konzervet viszont nagyon nézd meg, a legtöbb húst csak nyomokban tartalmaz, viszont nagyon jó az ízesítése,és utána nem biztos, hogy a száraztápot enni fogja. Sertés csontot soha ne adj nyersen, minimum egy órát főzni kell! Ha nincs csirkeallergiája (nekem mindkét német juhászomnak volt) a csirke far-hát, nyak mehet nyersen, de óvatosan, sok kutyának hasmenése lesz tőle. Csontot legfeljebb hetente, kéthetente egyszer adj, nem kaphat sokat, és nem kaphat naponta.
ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Kérdezném Tőled, hogy mit evett kölyökként a német juhászod?
ápr. 20. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ő Brit care bárányos tápot kapott, puppy majd juniort, mert hamar kiderült, hogy a csirkésre allergiás. Mind a két kutyám. (2-es vagyok)
ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
ápr. 21. 06:44
 6/6 anonim ***** válasza:

2-es!


Ha tápos egy kutya nem adunk neki nyers húst,mert azért okoz hasmenést,mert a táphoz gyengébb gyomorsav kell,míg a nyers hús és csonthoz erősebb. Persze vannak vasgyomrú kutyák akiknek meg sem kottyan,de azért nem kéne ajánlgatni.


Kérdezőnek, szárított marha,báránygége,marhatérd


Nyersen ne adj semmit,ha tápozol.



Én nyersen etetem a kutyámat,de ez fokozatosan lett felépítve,erősítve a gyomorsavat.

ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!