Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Emberi fogyasztásra gyártott...

Emberi fogyasztásra gyártott spirulina por megfelel kutyának is?

Figyelt kérdés
Nem látom, hogy tartalmazna bármilyen hozzáadott anyagot, de fele annyiba kerül, mint amit direkt kutyáknak csomagoltak. Viszont a kutyáknak gyártottra rá van írva, hogy akár emberi fogyasztásra is megfelel.
ápr. 21. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én pl lucerna port adtam és humánt.
ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha plusz adalékot nem tartalmaz akkor lehet.


Én máriatövismag olajat vettem 500 ml-t negyed annyiért mint a kutyásat. Szóval ilyeneknél érdemes a humánra ránézni,mert van hogy sokkal olcsóbb,de persze fontos,hogy olyan összetevőt adalékot ne tartalmazzon ami káros lehet.

ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én viszont nem értek egyet és nem ajánlom, hogy embereknek készült terméket adj a kutyádnak. 2-3 ezer forintért lehet már venni kisállat boltban és csomó ideig elég.
ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as,ha nem tartalmaz adalékot akkor lehet. Természetesen megkell nézni mit tartalmaz pontosan! de bioboltokban vagy online biowebeken lehet 100%-os kiegésztőket kapni.


Bioboltba vettem 100% kurkumát kutyának negyed annyiért mint a kutyásat és nem másabb.


Ugyan ez a máriatövis olaj,stb.


Persze meg lehet venni a kutyásat is,de mondjuk több kutyánál vagy nagytestűnél azért jobban oda kell figyelni az árra.


Mostani árak mellett jobban oda figyel az ember mindenre.


Én is mindent megadok a kutyáimnak,de ha kitudom hozni olcsóbban akkor miért ne??

ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, egyértelműen meg akarják kopasztani a kisállatkedvelőket, és ugyanazt a terméket eladják, 2-3-szoros áron. Már akinek lehet. Nálam egy 55, és egy 30 kilós kutya kapja a táplálékkiegészítőket, szóval egyáltalán nem mindegy mennyi az annyi. Amit néztem a gym beamnél ugyanúgy bio, és nem tartalmaz semmi egyebet, csak a spirulinát.
ápr. 24. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos simán eladják többért.


Én az öregnek pl májra adok kiegészítőt samilyn nevű por, oké ez kutyáknak való,de 16 ezer lenne havonta ha a small-t venném.


De a mediumot veszem és elosztom a port 4 felé. konkrétan így havi 6 ezer vmennyire jön ki. Állatorvos mondta hogy így csináljam :D Igazából a kistestű öregemnek mindenből large.ot veszek és felezek,negyedelek nézem a hatóanyag tartalmat, Eddig bevállt.

Más kiegészítőkből meg emberit veszek,utána járással persze.


Hogy így csinálom durván 30 ezret spórolok havonta,mert sajnos szegény sokféle gyógyszert szed meg kiegészítőt.

ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os, igen, észnél kell lenni. Olyan ez, mint pl a gyógyszerek is. Ha megismered a hatóanyagokat, a legtöbbet kiválthatod sokkal olcsóbbal. Pl. a 10 db-os 2000 forintos Algopyrin kiváltható a 10 db-os, 200 forintos Panalgorin-nal, ami ugyanaz. :D Jópár dologgal át vagyunk vágva...


Ismerősöm a Bravectot veszi úgy, ahogy Te a májvédőt. Megveszi a két kicsinek a nagytestűnek valót, és ő is így spórol. Tökre igazatok van, így kell ezt.

ápr. 27. 05:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!