Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5-6 hónapos, és 1 éves kan...

5-6 hónapos, és 1 éves kan kutya ivartalanítás?

Figyelt kérdés

Most a héten viszem a 2 kan kutyámat ivartalanítani.

Pár hónapja fogadtam örökbe őket, most Értünk az oltások végére 😊

Arra lennék kíváncsi, hogy mire figyeljek ivartalanítás után?

Ők kinti kutyák, gondolom most jót tesz nekik ha itt lesznek bent velünk pár napig ?! Amit nem tudom hogy hogy fognak viselni, mert ahogy behozom őket a házba nagyon rosszul viseli őket.., kaparják az ajtót és szószerint visítanak hogy engedjem ki.

Az egyik 5-6 hónapos

Másik 1 éves múlt

Azt is olvastam hogy nem lehet ilyen fiatal kutyát ivartalanítani, de azt is hogy ilyenkor jó. Úgyhogy nem tudom

Én jeleztem hogy mennyi idős, de az orvos kicsit mással volt elfoglalva lehet meg se hallotta, csak én messzire viszem őket ivartalanításra nem a közel be, mert a közelben lévő állatorvosról nincs jó tapasztalatom☹️



ápr. 22. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ők már simán ivartalaníttatni és igen, 1-2 napig legyenek bent, főleg amíg fel nem kelnek az altatásból, érdemes be is takarni őket. Az enyém másnap már szaladgált, mintha mi sem történt volna. A szukákat viseli meg jobban az ilyen műtét.
ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
5-6 hónapos kutyát még nem ivartalaníttatnék.
ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Biztonság kedvéért felhívtam mégegyszer az állatorvost, azt mondta vigyem nyugodtan🙂

ápr. 23. 08:25
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan vidd ivartalanításra mindkettőt. Pár napig legyenek bent. Műtét utáni ruhát vegyetek rájuk (ha olcsóbb megoldást keresel, Pepco baba body is megfelel).
ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az állatorvos a 3 hónapos kutyát is ivartalanítja, itt nem ez a probléma. Hanem a hormonok kellenek a megfelelő fejlődéshez, ehhez pedig kell az ivarérettség.


Tetszik nem tetszik, ez van.

ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Műtét után nem fogják kaparni az ajtót hidd el, pár napig leginkább feküdni fognak.


Meleg pokróc legyen lent nekik mindenképpen,mert mikor ébredeznek akkor fáznak.


enni inni csak ha már teljesen tiszták,mert félre nyelhetnek míg nem teljesen tisztultak ki az altatásból.


nyilván műtét előtt nincs kaja.

ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Tegnap volt az ivartalanítás, 2 órát aludtak bent, és hidd el, kaparták az ajtót hogy engedjem ki őket😊

Nem szeretnek bent lenni.

ápr. 25. 08:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Pár nap fekvés.. Hát még éjjel sem aludtak, annyira fel voltak pörögve
ápr. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!