Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak mennyire marad...

A kutyáknak mennyire marad meg egy élmény vagy hamar elfelejtik?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:29
 1/5 anonim válasza:
94%

Ha rossz az élmény, egy hamar nem felejtik el. Tapasztalat. Kutyámnak az előző “ gazdinál” nagyon rossz élményei voltak, annyira, hogy amikor simiztem mindig becsukta a szemeit, behúzta a farkát, nagyon félt.. azt hitte bántani akarom..

de segíthetsz rajta sok törődéssel😊

ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Én azt olvastam, hogy a kutyák kb. 7 évig emlékeznek.


Ezt cáfolnám. Édesapám 12 éve hunyt el, és a napokban kibontottam a zsákot amiben a ruhái voltak, mert eladományoztam, a kutya teljesen bepörgött az illatától :( (a kutya 17 éves, imádta a fatert)

ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, kutyáimnak neki ment egy border collie, szerintem van már 2 éve. Azóta is gyűlölik az összes border colliet... több kutyástól hallottam, hogy kutyatámadásos eseteknél az adott kutya és a támadóval azonos fajtájú kutyák örök ellenségek lesznek
ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg kellemes emlékek?
ápr. 23. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kutyámat( kan) kétszer német juhász kan támadta be,azóta ő sem bírja őket,messziről lát egyet akkor látszik feszült.


Múltkor a futtatóban volt egy fiatal szuka,mikor beléptünk feszült volt a kutyám,de mondjuk azzal játszott aztán,de később mikor kant hoztak be akkor feszült volt,maradtunk még. De aztán meg leakarta dominálni a német juhász az enyémet és így verekedés lett belőle. Kan német juhászokat kerüljök.


előtte semmi baja nem volt a fajtával, nekünk is kb 2 éve történt az eset



Jó élménynek én azt tudom mondani,hogy 2 éve járt olyan napközibe (sajnos csak pár hónapig) ,amikor elvitte a tréner (hozta vitte) csomagtartó,boxban utazott. Én kocsimba hátsó ülesen utazik,kicsi autó,nem fér box a csomiba.


De azóta is ha meglát egy nyitott csomagtartót beakar ugrani,emlékezett,hogy jó következik utána.


Volt is egy kellemetlen szitu ezzel,mert pont a másik kutya után szedtem össze a végterméket és közel votl egy parkoló autó,pont kinyitották a csomagtartót aztán a kanom ugrott volna be utolsó pillanatban elrántottam,de a nő megijedt :D mondtam elnézést,csak szeret utazni,aztán nevetett ő is.


más élményt úgy nem tudok felhozni

ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!