Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Paranoiás a kutyám?

Kutyaszerető2 kérdése:

Paranoiás a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám eszik rendesen iszik rendesen normálisan reagál mindenre és minden jó vele! Habár!!! tegnap este nagyon furán viselkedett és sirt és egy irányba nézett a szobámban ahol aludni szokott, ezért kijöttem vele a kanapéra ahol teljesen nyugodtan aludt. Ma teljesen jó volt kivéve most este nagyon fura volt! Az ajtó előtt kaparászott (nem pisilnie kellett) és amikor odaraktam neki a kaját a szobámba nem kezdte el enni, csak sirt az ajtó előtt. most ebben a pillanatban jött vissza az udvarról és amikor be hivtam a szobámba akkor nem mert bemenni! Mi lehet vele a baj?

#kutya #állat #baj #eb #paranoia #baj van a kutyámmal?
máj. 1. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Volt olyan nekem, hogy a macskám nézett a sötét üres szobámban pár másodpercig.


Elvileg a négylábú kedvenceink látják a szellemeket...

máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Valamit lát! Valami energia, portál.

Segít ha zenét teszel, az is emel az energiákon, persze, ha pozitív zene! Nem rekviem!

Szórj a szoba 4 sarkába ahol ezt tapasztaltad sót, 1-1 evőkanálnyit. Az felszívja a negatív energiákat!

Takaríts ki, portalanítás es minden limlomot dobjál ki, hogy az energiák tudjanak szabadon áramolni!

Tegyél be élő egeszseges növenyeket, azokat gondozd, tartsd őket napos helyen es a szobában is süssön a nap, szellőztess!

Kulonben segít az a réz kongató tányer amit a buddhistak használnak, az is tisztítja a teret, lehet rendelni a neten itt ahol en elek kulföldön, de elég drága, 40 -50 euró körül van!

máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

21:07


Látják a szellemeket LOL. Túl sok természet feletti filmet néztetek.

máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!