Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 20-30 kg-os kutya állandó...

20-30 kg-os kutya állandó sétáltatására jó ez az állítható 240cm-es dupla karabineres póráz?

Figyelt kérdés

Csak egy pórázt szeretnék neki venni, nem akarok különféle alkalmakra másikat, szóval sima sétáltatásra, városi környezetben jó lesz ez? Menhelyről fogjuk örökbe fogadni, közepes méretű, 4 év körüli kutyus.

[link]

Nyakörvből pedig ilyet:

[link]


máj. 15. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A hirdető oldalak, amiket bemásoltál, vásárlói véleményekkel van tarkítva. Informálódj onnan. Gyakorlatilag azt írják, erősebb, mint amit vártak a termèkről. Nincs miről beszélni.
máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, minőségi márka az el perro, nekünk is van tőlük több szettunk is.
máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Tökéletes, az El Perro egy jó márka.
máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az El Perro jó márka.


Viszont 2,4 méteren nagyjából nulla mozgástere lesz a szerencsétlennek, nem tudtok behívást gyakorolni biztonságosan, nem tud a saját tempójában felfedezni, szimatolni. Indokolt lenne egy 10-15 méteres póráz is mellé.

(Minimális forgalmú, kertvárosi részen lakunk, az értelmesebbje 10 méteres fix vagy flexi pórázzal sétáltat.)

máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Jajj 4-es. Szegeny szerencsetlen kutyat vegre orokbefogadjak es setaltatjak, jajj de rossz lesz neki.

Hagyjuk mar :D


Kezdesnek tokeletes lesz ez igy. Majd kesobb, ha mar osszeszoktak es a kerdezo ugy latja, hogy kell, vesz hosszu porazt. Szerintem ezt majd eldonti o, ne te :)

máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

#4 az meg van hogy egy normál fix kutyapóráz 100-120 cm ?? Bőven elég neki a 2 méteres...


10-15 méteres póráz maximum egy réten használható, borzasztó bonyolult kezelni, mindenben fenn akad. Flexit meg 20-30 kilós kutyára inkább ne tegyen, főleg ha menhelyi frissen örökbefogadott kutya...

máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
ilyenük van a két harminckilos kutyáimnak, tökéletes
máj. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán jó. Nem kell 100 méteres pórázon sétáltatni, a kutyának séta közben melletted a helye. Nekünk is 240 cm körüli pórázunk van, a legjobb szerintem. Ha tömegben sétálunk, tudom 1 méteresre állítani, ha szellősebb környezetben járunk, akkor kitudom engedni teljesen. Bőven tud szaglászni, jelölgetni, de mellettem van, jó távolságban, biztonságban.
máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!