Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

A kedvenceim a rottweiler és a bull típusúak.


De. Sokat utazok olyan helyekre is, ahol elég szigorúan nézik ezeket a fajtákat. De közben azt is szeretem bennük, hogy megvan bennük az az őrző védő jellem

Illetve utazni egy nagy testűvel nem olyan egyszerű.


Mindenképp egy aktív kutyát szeretnék. Közepes vagy ilyen kicsi és közepes méret között lévő lenne a jó. Ha nem egy általánosságban félelmetesen kinéző, az előny. Ha emellett erős őrző védő ösztönei lennének, megtalálnám az én kutyám.


máj. 16. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Plüss.
máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Malinois vagy holland pásztor.


Nehéz kérdés. A schnauzerből igazából csak az óriás alkalmas ővre. A hovawart is nagy testű, de a szőke változatát goldennek is benézhetik a laikusok.

máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Csivava.
máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Katona Dius ***** válasza:
69%
Csaiva tényleg jó, ha ezek a preferenciáid. Aktív, mint a fene, le se lehet lőni, és úgy őrzi a házat, mint az álom. Múltkor még a férjemtől is meg akart védeni, holott ő csak megsimogatta a fejem :D Valamiért a kis bolond kutyusom úgy vélte, meg akar támadni, és ment is bokára :D Pedig születése óta ismer mindkettőnket (anyósomtól van a kutyus), és együtt neveltük fel. Engem imád, Isten helyett az első vagyok neki, férjemmel kevésbé barátok. Pedig sosem bántotta, egyformán foglalkozunk vele.
máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
A legelső szempont, hogy Te mit tudsz nyújtani a kutyának? Mire kell pontosan? Első kutya lenne? Kertesbe, vagy lakásba menne? Kutyaiskolára mennyire vagy vevő?
máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tacskó vagy csivava.
máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menhelyről egy édes keverék.
máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rottweilerrel felejtsd is el az utazást, ha nem akarod, hogy kb mindenki életveszélyben legyen körülötted.
máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!