Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem túlzás már ez...

Csak szerintem túlzás már ez a kutya bánásmód?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azt hinné, hogy utálom az állatokat, nekem is van egy kutyám. Barátnőmhöz mikor elmegyek azzal kezdődik, hogy rám ugrál a két kutyája, ráadásul nagy termetű kutyák. Ha hozzánk jön valaki rászólok a kutyára és akkor nem ugrálja össze aki bejön hozzánk. Miután összeugráltak a kutyái kint leülünk beszélgetni, persze a kutyák ott nyalnak össze vissza és mikor eltolom magamtól a kutyát mondja a barátnőm, hogy jajj hát csak szeret és puszit akar adni. Rendeltünk pizzát és közben eteti őket a pizza végével, puszit ad nekik, közben nyalnak össze vissza és mikor eljövök tiszta szőr meg lábnyom a ruhám. Ez engem nagyon zavar.

#Kutya, kutyák, állat,
máj. 17. 14:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha zavar beszéld meg a barátnőddel. Nekünk semmi közünk a szituhoz.
máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Túlzás, vagy nem túlzás, a barátnőd nem fog a kedvedért távolságtartóbb lenni a kutyáival. Azt meg te tudod, hogy ez neked belefér-e, vagy sem.
máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Fujj otthagynám azonnal undoriító, kutyát csókolgat ami 5 perce az utcán nyalta a szart meg a másik kutya segglukát szaglászta.....Gusztustalanok.
máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nekem is gyomorforgató volt komolyan mondom. Egyébként lány vagyok és egy új osztálytársam lett ez a lány és tegnap voltam náluk, de én ezt nem bírom, pedig nagyon kedves lány.
máj. 17. 15:19
 5/19 A kérdező kommentje:
Anyja is ugyanez, ő is csókolgatta össze vissza őket..
máj. 17. 15:26
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Náluk ez a normális, nálatok nem.

Van akinek ez belefér, van akinek nem.

Ha nem tetszik nem mész hozzájuk, ennyi.

máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én sem bírnám.. Ez már túlzás.
máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Ez simán csak nevelés kérdése. Náluk ez a szokás (hozzáteszem én nem engedném meg, sőt kaját se adok a kutyának a sajátomból, mert akkor folyton ott fog kuncsorogni mellettem, amit én utálok).


Ez szerintem nem bánásmód kérdése. Van egy barátom, akiknél a kutya jobb kajákat eszik, mint néhány ember. Értsd: bélszínt és főtt ételt rendelnek a kutyának, ha meg nem akkor prémium tápot kap (amit ezek után nem is feltétlenül eszik meg) és viszi mindenhova a kutyát, mintha a gyereke lenne. Na, ez a túlzás.

máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Fanatizmusnak hívják a jelenség.
máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Én sose csináltam ilyen hisztit ebből a kutyatémából. Voltam egyszer olyan családnál babysitter, akiknél 2 dán dog volt bent, nem tetszett a kutyaszag meg mindig rámnyáladzottak kb, mert a vállamig felértek, mikor ültem xd De én ezen jót mosolyogtam és ennyi. Egyik barátnőm kutyájától meg nem tudok mozogni, mert mindig lehasal a lábam elé hasvakarásért. És? Most kezdjek el emiatt hisztizni és megszakítani egy nagyon jó barátságot? Nevetséges lenne. Egyszer randiztam egy pasival, nekem két kistestű kutyám van, borzasztó barátságosak, ők is ugrabugrálnak, ha jön valaki, persze akit zavar, attól elhúzom őket. Erre a pasi, mint valami hisztis kis pnci, “jaj ha ezek 50 kilósak lennének, felborítanának!”, na hát ott éreztem azt, hogy ez az ember nem férfi, 3 kilós kutyákról beszélünk😂Na de visszakanyarodva a te esetedhez, és ha szőrös lettél? Fogsz egy ilyen ragacsos görgőt és leszeded magadról. Ennél nagyobb bajod az életben ne legyen komolyan…kérd meg, hogy legközelebb fogja meg a kutyáit, ha nála vagy vagy mittudomén, de nem kell hisztizni minden szaron.
máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!