Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 éve (!!!) menhelyen elő...

10 éve (!!!) menhelyen elő kutyusba szerettem bele. Kb 12-13 évesre saccolják. Semmi betegsége elvileg (:)) nincsen, Ti be mernétek vállalni?

Figyelt kérdés
Tíz alkalmas látogatást kötöttek ki, ez oké, utána eljönnének havi egyszer három hónapig, oké. Gondolom a sok év miatt. Remélem nincs rejtett betegsége. Lehet vajon egy tíz plusszos keverékkel még sokat sétálni és virgonckodni? Nem tűnik lomhának de természetesen nem munka kutyát keresek szóval normális mozgásra gondolok, nehéz elhinni hogy tényleg tíz évig hordták jobbra balra és nem csak a kennelben vegetált, hihetetlen boldogság van benne ha meglát. Kicsit félek hogy beleszerettem elhozom és egy éven belül itt hagy, vajon mennyit élhet, vajon mire kellene figyelni? Hosszú lett tudom!

máj. 21. 15:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
97%

Én elhoznám. Úgy állnék hozzá, hogy ha pár év minőségi élete lesz, akkor már jót tettem vele, a kutya biztos meghálálja a szeretetet.


Ha meg nagyon lerobban, akkor nem durva elaltatni sem, akkor is előtte volt pár szép hónapja, éve, azaz volt értelme az életének.

máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegénykém! Igazán szép, ha tudsz adni neki egy kevéske szép életet! Legyél nagyon büszke magadra, ha hazaviszed!
máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénzed, vidd haza :)

Így, látatlanban nem lehet megmondani, hogy meddig lesz veled, de sajnos átlagosan kb eddig szoktak a kutyák élni, de veheted úgy, hogy legalább az utolsó időszakát megszépíted.

Őszintén én nem vinném haza, max ideiglenesbe, tehát úgy, hogy az állatorvosi költségeit nem nekem kell fizetni.

máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én keverék kutyám 11 lesz, úgy viselkedik és néz ki mint egy 5 éves! Szerintem még jó pár évig boldogan el fog élni (ha csak nincs valami rejtett betegség, de ez minden kutyánál fentállhat, legyen idős,fiatal,mentett,tenyésztett)
máj. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Pont ezen gondolkodtam én is a múltkor, csak cicában:-) Hogy legközelebb nem kötelezném le magam 15 évre, de egy idös cicának szívesen megszépíteném a hátralévö életét. Szerintem a kutyák még jobban szenvednek a menhelyen, mint a cicák. Ha van rá elég pénzed, vidd haza. Tegyél jót vele is, és magaddal is!
máj. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkozás nélkül elhoznám.
máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
máj. 21. 16:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyagi helyzeted megengedi, ne is gondolkozz rajta, vidd haza és szeresd.
máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az öreg kutyák helyzete pont az ilyen dilemmák miatt reménytelen. 12 évet leélt kennelben (ha jól sejtem, nem "idigazdis" kutya volt ennyi ideig). Az utolsó 2-3 évét (valszeg ennyi van neki hátra) igazán megszépíthetnék pedig az emberek az ilyen állatoknak.
máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!