Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » From Flawless Carriens?...

From Flawless Carriens? Golden Retriver

Figyelt kérdés

Szerintetek ez a kennel megbízható???

Gátéri.


2010. nov. 1. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon lelkiismeretes, megbízható tenyésztő!


Csak el kell olvasni a honlapján és a blogján az írásait, azonnal kiderül, hogy komolyan veszi a feladatot! Él-hal a kutyáiért! :-)


[link]


[link]

2010. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha valaki vásárolt már tőlük akkor megírná mennyi volt??

Nekem tök jó mert én Félegyháza vagyok ők meg Gátériak

a mamám is gátéri és minden héten megyünk gátérra tehát megtudjuk nézni.

2010. nov. 1. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A honlapjukat nézve nekem is jó tenyésztőnek tűnnek, mi ugyan nem innen vettük golden retrieverünket. Mi a Shining Gold-ot választottuk. De nekem ez a kennel is szimpatikusnak tűnik. Szerintem nézd meg a kölyköket, és a szülőket is, és ha megbízhatónak tűnik, rendes árunak, dönts emellett. De szerintem látogass még egy másik kennelt is, a Shining Gold is itt van Budapest szélén, és ott is épp tegnap néztem születtek kölykök.


Jó kutyázást! :)

2010. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Naaa az jó!

És ott mennyiért vetted??

2010. nov. 3. 09:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Én választottam a kennelt, anyuék vették meg a kutyát, nem mondták mennyiért, de egyébként nem hiszem hogy olyan horribilisan drága lett volna.

Külföldön voltam, így sajnos nem lehettem ott a választásnál.

Szerintem hívd fel, vagy írj Dávid Zsuzsannának (azt hiszem így hívják a tenyésztőt) és kérdezd meg mennyibe kerülnek a kölykök. Engem is érdekelne :)

És ne haragudj hogy nem tudom!:D

2010. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kár.

De megkérdeznéd anyukádat?

2010. nov. 3. 09:58
 7/11 anonim ***** válasza:
MIÉRT nem tudod felvenni a telefont és megkérdezni????? Most komolyan? Nincs szád?
2010. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te az előző vagy???
2010. nov. 3. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért itt kell kérdezősködni, mikor ott van minden tenyésztő honlapján az elérhetősége?!
2010. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A százalékokból láthatod h nem az előző vagyok.

De van kis kacsód, felemeled a telefont és felhívod őket és kis száddal meg megkérdezed. Ha ennyire nem vagy képes akkor kutyát tartani sem. Bár attól ha esetleg valami csoda folytán mégis meg tudod tenni ezt a lépést, abból még nem következik h alkalmas vagy a kutyatartásra. ;o)

2010. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!