Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dr Varga Szilárd állatorvost...

Dr Varga Szilárd állatorvost Szombathelyen milyen orvos? Vagy tudsz ajánlani egy jót?

Figyelt kérdés
Mennyire vagy vele megelégedve, milyen áron dolgozik stb...
2010. nov. 3. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

nem ismerem, de a Horváth Boldizsáron a Non Stop Állatkórházban nagyon jó dokik rendelnek és bármikor mehetsz.


www.allatkorhaz.hu

2010. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én meg vagyok vele elégedve

sztem tök kedves

2010. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Holnap tervezzük, hogy megyünk hozzá a kis gombóccal.
2010. nov. 3. 18:43
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
az állatkórházban tényleg jó dokik vannak, bár sztem a Varjú dokit kerülni kell. 2x oltottoa eddig a németjuhászomat, mind2x akkora huplik maradtak a helyén, mint az öklöm és egy hónap volt mire eltűntek.. és szermészetesen fájtak is a kutyámnak.
2010. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mumus000 válasza:
100%

Olcsó és jó doki a Szilárd. Csak jó tapasztalatom van róla.

Nem úgy mint az állat kórházban, egy hétvégén kellett bemennem oda, nem tudom ki volt az az orvos , de olyan arrogáns emberrel ritkán találkoztam, mint ő és nem utolsó sorban még a levegővételért is fizettem.

2011. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Még nem találkoztam nála kedvesebb állatorvossal árad belőle az állatok iránti szeretete.Amikor a cicám beteg lett semmit sem fogadott el tőlem. Az állatkórházban azt tanácsolták el kellene altatni tényleg ott még a levegőért is fizetni kell.Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.
2011. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zuza88 válasza:
100%
Szilárd a legjobb állatorvos az egész nyugati régióban. Ha iszonyat összeget akarsz fizetni, keserves vizsgálatoknak kitenni az állatot, aztán egy "nem tudom" választ vagy rosszabb, valami téves diagnózist, akkor vidd az állatkórházba. Ha olcsón akarsz szakértői véleményt, gyors, és kíméletes vizsgálatot, majd mielőbbi gyógyulást, akkor Szilárd a te orvosod! Illetve a kedvencedé! :D
2011. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bolyi válasza:
75%
Én is ezen a véleményen voltam április végéig, de most teljesen megváltozott a róla alkotott kép, mivel egy hónapig hordtam a kutyusomat hozzá és most már soha nem kell orvoshoz vinnem, mert elpusztult.Az igaz, hogy nem kér borsos összegeket, de néha inkább többet fizet az ember, hogy ne fizessen rá.Hallottam mástól is, hogy nem vett észre súlyos méhgyulladást, és hajszálon múlt a kutya élete.
2013. jún. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!