Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milan vagy Stillwell?

Milan vagy Stillwell?

Figyelt kérdés

Nézem mind a két műsort, és nem tudom melyik a hasznosabb. Melyik a jobb.

Viktória mit javasol, ha pl felugrál a kutya? Hogy forduljunk neki el, és tegyük a karjainkat keresztbe, és rájön a kutya, hogy nem foglalkozunk vele, és elmegy.

Caesar mit javasol, hogy rászól a kutyaára, és megböki, határozottan, mert az a farkasoknál harapást jelent, és a falkavezér ezt teszik, ha nem azt teszi a tag, amit elvárnának tőle.

Most akkor hogy is van? Mennyire hasonlít a kutya a farkashoz, hogy bökdössem a kutyám, vagy ne vegyek róla tudomást?


2010. nov. 14. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Stillwell
2010. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

1. vok

bökdösheted annyit a kutyádat hogy fájni fog az ujjad de hatása nem lesz

2010. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem egy gép amihez kapsz egy használati utasitást és minden úgy müködik ahogy oda van irva. Neked kell kitapasztalni. Egyik sem csodaszer, függ attól hogy milyen a kutya meg te. Ötvözni kell a dolgokat.
2010. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
viktóriát nem láttam de nekem Cesar Milan tuti befuto kedvencem ő kutya példaképem
2010. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Stillwell


A kutyának valamikor volt köze a farkasokhoz..mélyen a génjeiben még mindig ott a nyoma...

de ez már egy teljesen másfaj melynek már semmi köze a farkasok viselkedéséhez jó részt.Így rájuk szabodd módszerek kellenek nem pedig az amit a farkasok csinálnak!

Az csak megfélemlíti a kutyát és ha valaki azt akarja,hog azért fogadjon szót a kutyája neki mert fél tőle vagy félelemből tisztelje nem pedig szeretetből akkor nem is írom inkább mit gondolok róla .

Szóval egyértelműen Stillwell :D

2010. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is Stillwell.


Ceasernek a könyvét még nem olvastam, de tervezem, hátha abban azért kicsit jobb, mint a tévé műsorban, de nekem a tévé műsortól feláll a hátamon a szőr.


Cssssss, cssssss, bök, bök, futópad, elektromos nyakörv. Olyan tipikus amerikai kényszermegoldásnak tűnik.


Egyébként minden probléma megoldására több módszer létezik, és hogy kinél mi válik be, az ember, kutya és ember-kutya kapcsolat függvénye.


Ha tudsz angolul, akkor nagyon ajánlom Carren Pryort, ő elég jó könyveket írt, csak sajnos magyarul mégn em elérhető egyik sem. Szerintem ő az egyik legjobb.


Itt egy cikk: [link]


Benne a viselkedés megváltoztatásának 8 módja, általában ezekből az egyik beválik :)

2010. nov. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
46%
régebben mindkét műsort néztem,de Milan sokkal jobb szerintem. A másik műsorban ha van valami gond a kutyákkal általában, csak kiivartalaníttatják. Stillwell unszimpatikus.
2010. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Stillwell az a nőci ugye?aki mindig jutifalit használ...nnnneeeeeeeeeeee!!!!!!!!!Cesar 164256365664523956466435555551936546345235798624356× jobb
2010. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

az a nő csak tömi a kutyát, ivartalaníttat, ha meg problémás egyedet lát csak mereszti a szemeit, ellentétben cesarral, aki lefogja a kutyát, és megmutatja hogy ki a főnök

milan jó a nő meg nem szimpatikus, és még csúnya is

2010. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezen két emberen kívül még sokan értenek a kutyákhoz. Csak ők kaptak lehetőséget a TV-ben az ige hirdetésére.:))

Ha csak egy ember is tudja eredményesen használni bármelyikük bemutatott megoldását, már haszon.

2010. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!