Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet? A hétvégén...

Milyen fajta lehet? A hétvégén találtunk párommal egy tündéri kutyust, és nem tudtuk eldönteni, milyen fajta. A legnagyobb valószínűséggel német juhász keverék.

Figyelt kérdés

[link]


[link]

[link]


2010. nov. 15. 21:04
 1/8 MME ***** válasza:
100%
Nekem is annak tűnik. De ha tudsz, lehetne még több kép -
2010. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is német juhász keverék. A pofijából látni.
2010. nov. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát egy kicsit hasonlít az akita inura de lehet hogy akita inu és német juhász keverék persze leginkább utcai mix vagyis keverék keverék kutya:D aranyos nagyon
2010. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez kérlekszépen nem akita keverék, hanem kaukázusi keverék. ebben kb 90 % ban vagyok biztos:Dés onnét sejtem , hogy kaum van...és amikor picik , majdnem ilyen a fejük:)
2010. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami németjuhász keverék. De az bisztos,h nagyon aranyos. :)
2010. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A németj. nem kizárt, de lehet még nagyon sok minden benne. Az valószínű, hogy nagyobb testű lesz, tehát még az elején fektessetek le szabályokat, mert később az erő már kevés lesz.

Tényleg nem lehetetlen kau sem, ez majd későb kiderül.

Jó kutyázást!

2010. nov. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez németjuhász keverék ismerősömnél is voltak ilyen kutyák elvitték állatorvoghoz, hogy milyen fajta mert az anya nem németjuhász és az állatorvos szerint is németjuház keverék és teljesen úgy néett ki mint ez
2010. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ónémetjuhász?
2010. nov. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!