Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Senki nem akar egy kan magyar...

Senki nem akar egy kan magyar vizslát?

Figyelt kérdés
2 hónapja hirdetem, de akik jelentkeztek volna nem volt ideális (nem szereti a kan kutyákat, és a cicákat se), így nekik nem volt jó. Volt aki nem akart ide eljönni érte. Miért ilyenek az emberek? én egy gyönyörű kutyát adnék ingyen, és nem kell senkinek?
2010. nov. 16. 15:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként vizslamentőkkel is felveheted a kapcsolatot:

[link]

2010. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem kelt még el mert problémás meg teli van minden inygen vizslákkal sajnos :S

Keress pár magyar vizslást és próbált kan kutyákhoz szocializálni így talán több eséllyel talász gazdit.Vagy az is lehet egy vizslatulajdonos befogadná.

Az tuti,hogy akkor van a legnagyobb esélyed gazdit keresni neki ha a vizslásokkal felveszed a kapcsoaltot.

2010. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A kutya jó szocializált lesz akkor vadász vizslások közé tartozik de ha van másik még nem öreg vizslájuk lehet
2010. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szegény kutya! Kirakom iwiwre meg facebookra, ha ez segít, kiírom a Vackolósoknak meg a Noésoknak is. Remélem, lesz gazdi.
2010. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A vizslamentőkkel már felvettem rég a kapcsolatot, de sajnos csak annyit tudtak segíteni, hogy kitették a honlapra, hogy elvihető kutyus. :S

Köszönöm a válaszokat

2010. nov. 17. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!