Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a vélemények? Kistestű...

Mik a vélemények? Kistestű kutya kontra nagytestű, közepes méretű kutya.

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka,hogy a hírdetések televannak bichon havanese, frise, és bolognese valamint yorki kutyusokkal, de a tacsikat vagy a spánieleket esetleg a foxikat és a még nagyobb testű kutyákat szinte ingyen megkapod, sőt könyörögnek, hogy vidd el... Megváltozott ez a világ... És aki kistestű havanese vagy törpeuszkárt akar, ezért nem tud venni mert mindehol ilyen kutyusok vannak, a nagyobbtestű, vagy középméretű kutyák meg ingyen... Hihetetlen.. De igaz... Mik a vélemények?
2010. nov. 21. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van egy havanese kutyusom:-) Megkérdezhetem, hogy hogy értetted azt, hogy nem tudsz venni ilyen kutyust?? Miért nem?
2010. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Én pedig a nagy kutyákat szeretem! Miért? A kicsik hisztisek és kezelhetetlenek, én eddig bármelyikkel találkoztam, nem voltak számomra annyira szerethetőek. Pontozzon le minden kis termetű kutyabarát, de én nem azért tartok kutyát, hogy egész nap ugasson értelmetlenül. A jó kutya őrzi a házat, engedelmes a gazdájához és kimutatja a szeretetét.
2010. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kérdező: én is imádom a bishon kutyafajtákat még régebben láttam egy bolognese kölyköt és ott azt mondtam h nekem ilyen kell! és azóta is csak a kutyatartáshoz ajánlott könyvekeet olvasom. XD
2010. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok!Én szeretem a kistestű kutyákat és a nagytestűeket is.Most jelenleg egy kistestű kutyát szeretnék de az ára miatt sajnos nem tudom megengedni magamnak.Az állatorvosra minőségi tápra stb.-re lenne pénzem de ha ezt kiadom a kutyusért akkor miből maradna a többire pénzem? Sokan azt mondják ,hogy ha nincs pénzed a kutyára hogy lenne a kutya további költségeire:na hát én erre azt mondom hogy ha megveszem a kutyát nagyon drágán akkor hogy maradna pénzed a kutya további költségeire?!
2011. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!