Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull terrier gyerek mellé?

Pitbull terrier gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Férjem szeretne egy pitt szukát, nagyon jó kennelből vásárolná.Én vegyesen olvastam róla..jót is ,rosszat is egyaránt..viszont azt írják, hogy az egyik LEGgyermekszeretőbb fajta. igaz lenne? férjem ért a pittekhez, én nembeszéltem vele még erről, tehát itt érdeklődöm.Igazából nem félek tőlük, nem érdekel a harci múlt sem, mert az kutyák ellen volt..szóval szerintetek mehet gyerek mellé?
2010. nov. 28. 23:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
ha meg tudjátok nevelni, simán.
2010. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
férjemnek volt 2 , még mielőtt megismerkedtünk..öregségben pusztultak el..ebből gondolom , hogy értett hozzájuk, és megtudja majd nevelni. köszi:) írhattok még.
2010. nov. 28. 23:38
 3/31 anonim ***** válasza:
40%
Annak ellenére, hogy a férjed ért hozzá és azt mondják róla, h gyermek szerető fajta, én azt mondom, kisgyerek mellé mégis csak olyan kutyát válassz ami nem harcra lett tenyésztve, hisz a vér nem válik vízzé, soha nem tudhatod mikor mi borítja el a kutya agyát. Én a helyedben valami olyan kutyát választanék ami pl segítő kutyának is való.
2010. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Te nagyon okos... Ha harcra lett is netán tenyésztve a fajta,ugyan miért menne neki gyereknek, embernek csak úgy, elborult aggyal? A harcra tenyésztés azt jelenti, kutyával harcol. Az ilyen kutya eleve emberre nem is támadna, hiszen el kell tűrnie, hogy akár verekedés közben is a gazdája megfogja.
2010. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező! Gondolom, nem vagy igazán kutyás. Csak hallomásból ismered ezt a fajtát. Ne itt kérdezősködj, hanem ülj le a pároddal és beszéld meg vele minden kételyedet.
2010. nov. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Dadim válasza:
79%

Jó kérdés:)

1 éves Amerikai Staffordshire Terriert nevelek.Van olyan elvetemült mint a Pit,sőt... A hangsúly a nevelésen van.A férjed,bizonyára boldogulni fog vele,ha van múltja a fajtával.Az ijesztő kinézet mögött,meglepően nagy szív lakozhat.A szuka mellett a gyerekeidnek maximális védelme lenne és igaz, gyermekszeretőek,ha nincs baj az idegrendszerükkel.Vannak árulkodó jelek a problémás egyedeknél,amik már kölyök korban feltűnhetnek,de ez inkább a zúg árustól vásároltakra jellemző. Ha vásárolsz egy harci kutyát és odafigyeléssel neveled,akkor az ember-állat kapcsolat illetve barátság új dimenzióit ismered meg.Akinek nem volt még az nem tudja,milyen is ez. Édesanyám is bizonytalan volt,mikor hazavittem a kis csajszimat,mára odáig jutottunk,hogy 1 lépést sem mennek egymás nélkül és kisajátította teljesen,mondván:az én kutyám:)

2010. nov. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
38%
A pit-bullnak igen magas a fájdalom küszöbe igy ha a gyerek a füllét-farkát huzogatja nemigen érzi és nem is fog támadni.Egy németjuhásznak ha meghuzzák a füllét védekezésül leharapja a gyermek fejét.
2010. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
arra készüljetek fel hogy egy csomó ideig mindent amit talál szétrág, nekem amstaff-om van itt alszik mellettem :P és az udvaron minden szerszámnak a nyelét már szétrágta, szétbontott egykét fotelt amit azér raktunk ki hogy aludjon meg idegen állatokkal elég agresszív, de nagyon kedves és igazábol gyorsan megtanulja hogy ne bántsa a macskákat, vagyis hogy ne ölje meg őket, van egy kb 4 hónapos kismacskánk amit már 4 szer elkapott és most utoljára cakkoza meg egy kicsit a fülét és ennyi, úgy hogy a macska véresre karmolta az orrát nagyon makacsok, és a kilincs használatát pillanatok alatt megtanulják, ja és 2 napig tartott hogy szobatiszta legyen, hímeknél herélést ajánlok
2010. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:08


dede, nagyon is kutyás vagyok :) csak nekem mindig menhelyről voltak kutyáim.Tudok egykét dolgot a pittekről, Csak még személyes tapasztalatom nincs velük. Staffot rengeteget ismerek.Tudom nemsokban tér el a kettő, de azért jellemben biztos van különbség.Reméltem , hogy jön valami pitt gazda és mesél egy kicsit:D

2010. nov. 29. 06:38
 10/31 anonim ***** válasza:

Bocs offolok, én csak kérdeznék.

Melyik az a nagyon jó kennel?

2010. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!