Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrült a kutyám? (Kérdésed...

Megőrült a kutyám? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

12 hetes, eddig aranyos kedves volt, semmi gond nem volt vele, ma reggel óta viszont morog és ugat rám...

fogalmam sincs mitől lehet..

hogyan kezeljem?


2010. dec. 7. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj valamije? Nem beteg?
2010. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több ok is lehet a probléma forrása. Először zárd ki az egészségügyi problémákat. Fáj-e neki valami, észreveszel-e valamit a közérzetén. Nem tapasztalhatott-e olyan negatív dolgot amit hozzád kötött (ráléptél a lábára véletlenül vagy ilyesmi).

Ha ezeket kizártad akkor jön az idegrendszeri probléma ami már összetettebb. Honnan vetted a kiskutyádat? Milyen fajta?

2010. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem bántotta senki a családban?
2010. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát remélem nem bántották:S!

egézségügyi gondja valszeg nincs, de csütörtökön úgyis megyünk dokihoz.

egyszer véletlenül ráléptem a lábára de az több napja volt. nem tudom mi lehet:S szeretgetem tovább (ésszel) játszom vele, remélem nem lesz több ilyen "rossz napja".

2010. dec. 7. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
németjuhász?? Elég beteg kutya fajta( beteg = sok izületi, vagy lelki betegsége lehet)
2010. dec. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!