Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! A kutyám megeszi...

Orsye kérdése:

Segítség! A kutyám megeszi rendszerességgel a saját kakiját, mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapos keverék lány kiskutyáról van szó. Rendszerességgel kap enni, inni, próbáljuk rászoktatni a szobatisztaságra, nem tűnik betegnek. Pár napja csinálja ezt folyamatosan,előtte soha nem csinálta. Hiába szólunk rá és szidjuk le, nem akar róla leszokni. Mit tegyek, nagyon aggódom.
2010. dec. 8. 07:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
a miénk is ilyen, pedig 5 éves németjuhász..rohangál az udvarba és a macskájét is felkapja..lehet durva de én a fejére csapok és olyan hangon szólok rá, hogy tudja rosszat tett..hatásos
2010. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy bizonytalan kutyus ha kikap a benti kakiért (pláne ha utólag) simán összerakja, hogy a gazdi mérges ha kaki van a közelben, ezért inkább megeszem. Nem azt rakja össze a kikapásból, hogy nem szabad kakilni, azt maximum akkor tudja összerakni, ha éppen kakilás közben jön a szídás.


Inkább kint kéne jutalmazni, ahelyett, hogy bent bönteted.


Állítólag ha ananászt raksz a kajájába, akkor nem lesz kívánatos a széklet íze. De sok minőségi tápban eleve van olyan adalékadag, ami miatt nem kívánatos neki a kaka.


Mit eszik?

2010. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Eewa válasza:
Szia adjál neki ananászt!az enyém és rendszeresen megette.de vettem konzerves ananász minden etetésnél raktam bele 3-4kis darabot.és azóta nem eszi meg.
2011. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!