Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai stafim 10hetes,...

Amerikai stafim 10hetes, sokat sir kint ha egyedül hagyom, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

sokat vagyok vele játszok vele és simogatom.

de vannak olyanok mikor nem tudok vele lenni olyankor szinte végig sir,föleg este.

tudok mit tenni érte?

esetleg kutyajátékot vegyek neki lefoglalja azzal magát?ésmit?

2napja van nálunk


2009. jan. 24. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sír, persze, mert hiányzik a környezete. Kiskutya lévén még nagyon is emlékszik az anyukája, a tesói melegére, stb... Sok szeretettel, türelemmel segítsd át ezen. Sokat, amennyit csak tudsz, legyél vele, magától, önállóan alkalmazkodik hozzátok majd, ha szeretitek sé elmúlika sírás is.
2009. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
segíthet a halk zene, pl rádió, és egy olyan kuckó amibe bevackolhatja magát, ami körülveszi, így olyan mintha hozzábújnának a tesói.
2009. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy 10 hetes kiskutyát nem lenne szívem egyedül kint hagyni ebben az időjárásban. Neki melegre és a gazdijára van szüksége szinte 24 órában, hiszen az anyukáját és a tesóit már elvesztette! Engedd be a lakásba és csinálj neki egy jó meleg vackot. Majd kiszoktatod tavasszal, amikor már melegebb lesz és jövő télire már megkeményedik és nem fog kelleni beengedni. (persze egy jó meleg kutyaház kell neki majd akkor is)
2009. jan. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
be szoktam engedni de nem lehet vele birni mert az ágyra akar mindig menni.
2009. jan. 25. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor szoktasd le az ágyról. Egy amstaff kiskutyát nem lehet kizárni csak úgy egyedül! Főleg az első napokban. Az a minimum,hogy 3-4 napig éjjel-nappal mellette legyél. Legyen ő egy különleges kutyus, és ne azt tanítsd meg neki, hogy ülj, feküd, hanem azt, hogy lent maradsz (földön) és helyedre (tegyél az ágyad mellé egy jó nagy párnát és nevezd ki benti helyének.

nekem is amstaffom van azért vagyok ilyen elfogult, nagyon-nagyon szeretet és törődésigényes fajta. A miénk benti kutya, ő sokszor velünk alszik az ágyban, persze ez nálad nem kivitelezhető de tegyél meg azért mindent, hogy a közeledben legyen:) Meghálálja..

2009. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vettetek hosszúszőrű kutyát, ha kint hagyjátok a hidegben? Megfázik!
2009. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!