Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van felnőtt/növendék kutyáknak...

Van felnőtt/növendék kutyáknak szocializációs foglalkozás?

Figyelt kérdés

A kutyám járt kutyaoviba, de ki kellett hagynunk családi okok miatt elég sok időt. Mire rendeződtek a dolgaink, a kutyánk kinőtt az oviból.

Nem rehabilitációra gondolok, mert azért nincs vele akkora probléma, csak domináns, és néha "túlreagálja" más kutyák kommunikációját felé.

Amúgy most lesz 9 hónapos.


2010. dec. 23. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha csoportba illeszthető, akkor keress egy olyan kutyasulit, ahol póráz nélkül zajlik az oktatás, ott nagy hangsúlyt fektetnek a kutyák közti helyes kommunikációra, és a gazdi dominanciájára.

Ha pedig nem illeszthető csoportba, akkor érdemes elvinni pár terápiás foglalkozásra: [link]

2010. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2010. dec. 23. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
A Népszigetibe szerintem ne menj.Minden suli jobb annál.
2010. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Népszigetiről nekem csak jó véleményem van, de egy közelebbi (nem tudom te hol laksz, hozzánk közelebb van) az Alfa Kutyaiskola. Több csepeli ismerősöm is jár oda, és mindig mondják, milyen jók, és hogy kevesebben vannak a népszigetiben, de ott is póráz nélkül-klikkerrel folyik az oktatás.


Itt tudsz utánanézni: www.kutyaiskola/eu

Én úgy tudom, hogy van nekik felügyelt kutyafuttató néven egy ovi féleségű foglalkozásuk, csak felnőtt kutyákkal. Nekünk nagyon ajánlották, biztos jó lehet!

2010. dec. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, a címet rosszul írtam:

www.kutyaiskola.eu

2010. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

megoldásra lelhetsz itt is:)

2010. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ők is nagyon jók!

[link]

2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!