Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Népszigeti! A kiképzésvezetői...

MME kérdése:

Népszigeti! A kiképzésvezetői szeminárium első és majd a második fele után mennyi időt kell a kutyasuliban tölteni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert jelentkeztem, de messziről kéne bejárnom, ami nagyon sok pénz és idő.


Kell saját kutyát vinni? Mert az kizárt, ugyanis egy hétre oda kell költöznöm, hogy magát az egy hetes képzést meg tudjam csinálni, oda nem vihetem a kutyám, nem tudnám, hova rakni.


2011. jan. 6. 19:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ezt nevezem elszántságnak! Respekt! Hívd fel a honlapon látható számot, ha elsőre nem veszi fel, kitartás, rengeteget hallom én is itt-ott csörögni azt a telefont :) Valamelyik másik tükör suli nincs közelebb? Szerintem a megfigyelősködést már csinálhatnád ott!
2011. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Hol tudom megnézni a tükör sulikat?
2011. jan. 6. 21:42
 13/29 anonim ***** válasza:
Itt vannak: [link]
2011. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem, nincs közelebb sajnos, mert Fehérvár környéki vagyok (attól délre). Úgyhogy marad a Népszigeti. Pedig már kezdtem reménykedni. :)

2011. jan. 6. 21:53
 15/29 anonim ***** válasza:
Őrmező kicsit közelebb van :) Nem kell átmenned a városon legalább :)
2011. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Amikor ott vagyok, akkor Budakalászról járnék be a városba. Abszolút nem tudok tájékozódni, szóval így melyik van közelebb? :D

Az első két nap vicces lesz, mert még a saját falumban is elgondolkodtam, hogy ha kocsiból hirtelen kiraknának elmélyedés közben, fogalmam se lenne, hol vagyok...

2011. jan. 6. 22:38
 17/29 anonim ***** válasza:
Onnan a népsziget :)
2011. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Jó :)
2011. jan. 6. 22:49
 19/29 anonim ***** válasza:

bocs az OFFÉRT

Kedves kérdező, te mész erre a tanfolyamra? mert én is akarok de nem sokat tudok róla:)

te tudsz vmit azonkívül ami a honlapon van? pl h meddig lehet jelentkezni?

2011. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Ilyet nem tudok, de ma felhívom őket, és megírom. Ha én nem futottam ki, akkor szerintem te is ugyanúgy beleférsz, add le a jelentkezésed minél előbb. :)

Ha a suli részéről megoldott, akkor megyek tavasszal a kikvez II-re, nyáron az I-re.

2011. jan. 10. 01:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!