Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viszket a kutyánk...

Miért viszket a kutyánk végbélnyílása minden étkezése után?

Figyelt kérdés
3/4-ed éves keverék, közepes méretű, szuka kutya. Rendszeresen van féregtelenítve, voltunk vele állatorvosnál, ő is tanácstalan volt, bélgyulladásra írt fel neki gyógyszert, kiürítette a bűzmirigyét, de ez sem hatott. Minden etetés után szinte rögtön elkezd neki viszketni, szegény még vonyít is, de szerencsére csak néhány percig tart az egész. Azért írtam ki a kérdést, mert hátha valaki találkozott már hasonló problémával, és tudja, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!
2011. jan. 8. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet férges
2011. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem csinál azt hogy minden ürülékét eltakaritod és le féregteleníted aztán minden nap az ürülékét össze szeded hogy nehogy vissza kapja a bélférget
2011. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, mergpróbálom ezt. Bár kétlem, hogy férges lenne, mindig kapja a férghajtót és nem is látszik semmi arra utaló a székletében.
2011. jan. 8. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem hivd fel az állatorvost.. elég rosszul hangzik.
2011. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Étel allergia esetleg?
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mi is már csak allergiára tudunk gondolni, de szinte mindig mást kap enni, és mindentől viszket neki. Nem csodálom, hogy az állatorvos is tanácstalan volt, elég "rejtélyes" dolog.
2011. jan. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!