Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy adjanak kölcsön pénzt kutya tápra?

Figyelt kérdés
Acanát akarok venni kb 12000 Ft-ért. A gond az, hogy nincs most pénzem és nem akarnak ilyen tápra kölcsön adni, mert szerintük az olcsó pl. Aro, Reno, Morzsi meg a többi szar ugyanolyan jó és felesleges drágábbat venni.
2009. jan. 31. 21:26
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
46%
hát könnyen elmondod neki mi bánt tudom ez néha nagyon nehéz és mondo h neked milyen sokat jelent egy kutya és ha szeretnek adni fognak :P
2009. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Próbálj te valamit virítani! Hozz össze pénzt abból, amihez Te értesz! Ha nem megy, akkor a kutya eszi az olcsó kaját.
2009. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
65%

Apropó! Az általad említett márkákat én napmintnap etetem a kutyámmal és köszöni jól érzi magát! Természetesen kap még csontot és egyéb nyalánkságokat is!

-illéspityu-

2009. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%
én csak nagyon ritkán adok nekik ilyen tápot...házikosztot kapnak és imádják...alig akarják megenni ezeket a ropogós micsodákat amik úgy gondolom szintén tele vannak mindenféle mesterséges anyagokkal:S
2009. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
42%

Hát ne haragudj, de 12ezer forintért?! 2ezerért is lehet venni egy viszonylag nagy zsákkal a piacon, ugyanolyan jó, sőt nekünk még jobban is szeretik. Basszus 12ezer forint?!

Én se adnék kölcsön annyit az biztos. Kicsit elgondolkozhatnál...

2009. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként meg másoknak kajára nem jut...


Ha nincs pénzed, össze kell húzni a nadrágszíjat és olcsót venni. Ha lesz veszel drágábbat. Ez van, a pénz nem repül az öledbe...

2009. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem addig, amíg nem kapsz pénzt, nyugodtan tartsd házikoszton a kutyust, azonban mindig írd fel, hogy az a házikoszt mennyibe került! Lehet, hogy a szüleid el fognak "borzadni", mert az sem olcsóbb, mint a táp, csak a házikosztra egyszerre 500Ftot költesz, és minden nap, vagy másnap, a tápra meg egyszerre kell kifizetni a nagyobb összeget!
2009. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon örülök, hogy az Acana mellett döntöttél. Szerintem úgy próbáld meg elmagyarázni a szüleidnek, hogy egy jó minőségű táppal etetett kiskutya sokkal szebb és egészségesebb lesz mire eléri azt a kort hogy el lehet adni, mint az olyan kiskutya, akit moslékkal vagy szar táppal etettek. Ezáltal egy kicsit több pénzért el lehet őket adni, pl 15.000-el többért, és akkor visszajön a 12.000 ft, és még kerestetek is a dolgon :-)
2009. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Igen szerintem is az a legjobb megoldás ha felírod mennyiért adsz enni a kutyádnak. Az olcsó tápból sokkal többet megesznek, a házi koszt sem olcsó, számold csak ki hogy anyu mennyiért főzte meg a pörköltet mondjuk aminek a negyedét ő eszi meg. csináld vagy 2-3 hétig, nézd meg egy állateledel boltban az Acan adagolását és számold ki mennyibe került volna azzal etetni, majd mutasd meg nekik a véeredményt.
2009. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
54%

Na mi van, bánt az őszinte beszéd, hogy így leszavaztál!

-illéspityu-

2009. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!