Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül általánosságban...

Mennyibe kerül általánosságban egy kutya engedelmességi képzés egy kutya iskolában? Az alapdolgok elsajátítására gondolok: ül, fekszik, helyedre.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Bátyáméknak fullos kiképzés (engedelmesség, őrző-védő) 1 hónap, "bentlakással", ellátással 50 ezer Ft volt. Ennnél a kiképzőnél egy alkalom ezer Ft. Ez kb másfél óra. Lehet számolgatni... :) De nagyon sok mindentől függ. Mennyire vevő a kutyád a dolgokra, mennyire vagy vezér egyéniség, mennyire tudod irányítani, stb.
2011. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha bent lakásos kiképzésre adod be, akkor 80-90 ezer ft is lehet.

Minden kutyaiskola más áron dolgozik. választási lehetőség adott.

Ha viszont te viszed és te képzed akkor van egy tagdíj és azon felül havidíj. Ez olcsóbb mint a bentlakásos.

2011. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pláne h a bentlakásosnak semmi értelme. Mivel a gazdinak és a kutyának együtt kell tanulnia.
2011. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsuzsabazsa ***** válasza:

A bentlakásos kiképzést azok kérik akiknek nincs idejük, hónapokat iskolára járni és meg tudják fizetni.


A kiképzők meg a gazdát ellátják tanáccsal, hogyan tartsa a szintet a kutyánál amit már megtanult.


A gazda szintén le megy a sulira néhány alkalommal, hogy elsajátítsa az ott tanultakat.

2011. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahány ilyen kutya-gazda párossal volt már dolgom, mindnél voltak problémák. A legtöbb embernek szüksége van a gyakorlás közbeni kontrollra. Ez a bentlakásos dolog se a gazdának, se a kutyának nem igazán jó, és talán az egyik legdrágább módja a kiképzésnek. Akinek meg nincs annyi ideje h a fiatal (vagy elrontott) kutyájával végigcsináljon egy 2*2 hónapos tanfolyamot, annak minek van kutyája??
2011. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem látom értelmét a "csak" kutya képzésnek. Én mindenféleképpen a kutyámmal mennénk. Addig is ketten vagyunk együtt, nem pedig az egész család (gyerekek), jobban tud rám figyelni.
2011. jan. 27. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ ,hogy tanfolyamos rendszerű vagy nem.A tanfolyamok ált 30-50.000 Ft-ba kerülnek , 7-8 hétig tartanak.A másik fajta ugye ami nem tanfolyamos , ott meg alkalmanként vagy havidíjjal történik a fizetés , alkalmanként sztem 500-1000 Ft-körül vannak az árak , a havidíjas meg 5-10.000 Ft körül lehet.Az alap dolgokat gyosan meg lehet tanítani a kutyáknak (sztem).

Am merre felé laksz ?

2011. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!