Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan itassam meg a kutyámat...

Hogyan itassam meg a kutyámat séta közben?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A kutyaboltokban lehet kapni, kimondottan nekik való kulacsot.
2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vagy egy kis patakból,vagy kénytelen leszel vinni magaddal vizet és tálat S:
2011. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem van egy ilyenem:

[link]

És egy ilyenem:

[link]

És amikor hosszabb sétára megyünk, akkor ezeket viszem magammal egy nagy flakon víz társaságában. :)

2011. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
85%
Ha tényleg csak sétáltatod a kutyát akkor gondolom nem napokra fogsz távol lenni vele a vizes táljától. Nyáron esetleg megszomjazhat, de hidegebb időben szokja meg hogy csak otthon ihat. Szerintem jobb ehhez hozzászoktatni, mert így nem iszik tócsából stb. mert tudja hogy otthon várja a H2O :) Nekem még azt is tanácsolták, hogy mielőtt elmegyek a kutyával cseréljek vizet, így ha hazaérünk kicsit állott de friss víz lesz, és rögtön ihat.
2011. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hell-ikon ***** válasza:
Én egy hátizsákban szoktam magammal vinni egy palackban 2 liter vizet, meg egy olyan műanyag dobozt, amiben házhoz hozzák a kaját, abból itatom. Fél liter víz lazán belefér egy itatáskor.
2011. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért nyáron igenis legyen víz a gazdánál, hacsak nem 5 percre mennek ki!

Nekem volt olyan, hogy a kutyám majdnem hőgutát kapott, mert nem volt nálam víz. Pedig már este volt és nem volt akkora hőség és a kutya sem rohangált annyira. Egy kisboltból kértem neki vizet, hogy ne kapjon hőgutát. Így hát a saját káromon és az ijedtség miatt tanultam meg, hogy nyáron mindig viszek magammal vizet! Ettől még egyik kutyám sem lett pocsolyából ivó, mert az meg lett nekik tanítva. Ha mégis ráfanyalodnak nagyon-nagyon ritkán, elég rájuk szólnom és azonnal abbahagyják.

2011. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy ilyenünk:

[link]

2011. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van utazótálunk és viszek mindig magammal 2 liter vizet. Nyári túrákra 5 litert, de még így is spórolni kell a vízzel, úgyhogy a patakokból/folyókból is iszik, pancsolás közben. És én a pocsolyából is hagyom inni, ha friss és nem büdös, állott.
2011. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én ósanos szatyrot szoktam a zsebembe gyűrni, kulacs a biciklin, és amikor megpihenünk, akkor a szatyrot ágakkal kikeretezem, lefektetem a földre és öntök a mélyedésbe vizet.

(nyáron)

2011. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi így tavasszal mondjuk megyek egy két órás sétára, nem viszek magammal vizet, de a melegebb napokon mindenképp! Amúgy az én kutyám ha szomjas, és lát egy pocsolyát rögtön rástartol.
2011. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!