Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg a CHAPPI száraz...

Tényleg a CHAPPI száraz kutyatáptól gyengült le, a Labrador kutyusom?

Figyelt kérdés
Most más kutyatáppal etetem, és látványosan jól érzi magát. Abbahagytam a chappi-t Nála, mert kórházba került 3 palack infúziót kapott, és rengeteg gyógyszert. Szegénykébe hálni járt a lélek:(, most meg mintha 6 évet fiatalodott volna.
2009. febr. 11. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán elképzelhető...
2009. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én igen valószínűnek tartom. A Chappy a legrosszabb táp amivel valaha is találkoztam. Talán még Tescosnál is rosszabb, abban legalább színanyag nincs.

Alapvetően ezek azért rosszak mert a kutya húsevő ragadozó, és nem baromfi hogy gabonát egyen meg hamut.

Most milyen tápot kap?

2009. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Az én kutyám anno hozzám sem nyúlt
2009. febr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
az én kutyáim néha néha azt eszi, mellette házikaját, de nincs legyengülve, és nagyon szeretik.
2009. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nyugodtan le lehet pontozni,de akkor sem evett a tápból a kutyám!Kedves Lepontozó,ez olyan hihetetlen vagy mi?

3.

2009. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne haragudj, de ezt inkább a dokitól kellett volna megkérdezned, ha már ott voltál :) Ha a kutyám rosszul van, az az első, hogy megtudakolom az okát, nehogy előforduljon még egyszer.

Mondjuk ha nem mondta magától a figura, akkor inkább váltani kellene dokit, nem faggatni.

2009. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Előfordulhat egyébként, hogy a te kutyád valamiért nem bírja a chappit, de ebek százai élnek boldog életet ezen tartva, lévén ez az egyik legolcsóbb táp. Mennyiségre többet kell belőle etetni, mint a jobbakból, de ha ennyire rosszul lett, az biztos nem a táp hibája.
2009. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nem haragszom, azért kérdeztem itt is meg, mert gondolam sok szakember hozzászól majd. A doktortól is megkérdeztem, ez természetes. A doktor is aztmondta, hogy etessem mással, aminek jobb a beltartalma, prémium táppal. Azóta azt kap és láthatóan boldgo,egészséges tőle. Köszönömszépen, hogy segítettetek és válaszoltatok.
2009. febr. 22. 10:07
 9/9 Pócsi Viki válasza:

Igen

Az én kutyám is csúnyán megbetegedett a Chappi-től.

Gyomor fekélye lett volna , de időben elvittük , így megúsztuk egy csúnya bélgyulladással

2010. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!