Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a kutyámat...

Hogyan szoktassam a kutyámat szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
Angol bulldogot vásárolok 3-4 hónapos körüli a kutyus. Érdekelne-hogy ki mit alkalmazott a szobatisztaságra szoktatásra és kinek mi jött be a legjobban.
2009. febr. 11. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Húúúú, hát ez egy nagyon bonyolultnak tűnő feladat, az elején...:D

Én (is) úgy voltam vele, hogy rohantam fűhöz-fához, hogy segítsen megoldást találni és árulja el a titkot!

Nos, szerintem a titok az, hogy nincs titok!!!:D

Ugyanis mindegyik kutyus más és más...

Szerintem.

Persze vannak alternatívák, arra, hogy mi eredményes.

Nekem egy lassan 1 éves Bichon Havanesem van.

Úgy lett szobatiszta, hogy azt hittem soha sem lesz az és mikor már készültem feladni, lássanak csodát, észre sem vettem és már az volt!:D

Ez komoly.

Most leírhatnám részletesen, hogy mit csináltam, de inkább arra kérlek, ha igazán érdekel, akkor írj mail, mert, ha meg nem, akkor semmi kedvem egy fél órát gépelni és mesélni!:D


Szóval, ha gondolod írj nyugodtan!

2009. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutyás könyvek az újság papíros módszert javasolják, én magam pedig a kutyák szabadban tartását, jó tudom ez nem mindig megoldható, meg vannak szoba kutyusok, ölebek etc.
2009. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon gyorsan bejott es egyszeru is: Amikor kint pisil vagy kakil akkor hivd oda es nagyon-nagyon dicserd meg. Simogasd ,dogonyozd, dicserd hogy okos! Mindig ugyanazt a dicsero szavakat hasznald. de viszont ha bepisil vagy bekakil a lakasba ne szidd le mert nem fogja erteni miert kapja a szidast, kiveve akkor ha eppen latod amikor bepiszkit. ugyesen....:)
2009. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!