Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kannibalizmus létezik?

Kutya kannibalizmus létezik?

Figyelt kérdés
Kutya szétmarcangolhatja és megeheti fajtársát?
2011. febr. 15. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Feljegyzések szerint igen előfordul, azonban nem elterjedt.
2011. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kaphatnék linket, bővebb leírást, tanulmányt ilyen esetről? Kiváltó ok, körülmények (és nem éhezés, se nem anyai kannibalizmus)

És hogy mi a menet, mi a teendő?

2011. febr. 15. 23:19
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi, hogy nem tartozik szorosan a témához, de nálunk előfordult. Nem kutyával, de egerekkel. Két egerünk volt, egy reggel arra ébredtünk, hogy egyikük kiette a bőréből a másikat. Mint egy tokból. Szörnyű látvány volt:( És egy darabig nem is kapcsoltunk, csak kerestük mindenhol a másik egérkét.
2011. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
A bullterrierek hajlamosak rá! Megeszik a saját kölykeiket.
2011. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 IGCM ***** válasza:
66%
ezt meg ki mondta,hogy a bullterrier megeszi a saját kölkyeit?....úgyanolyan kutya mint a többi(alapból mint kutya értem és azt hogy olyan mint pl egy nj).A kutya kannibalizmus igen ritka..és csak nagyon elfajúlt helyzetben fordúl elő.CSak teljesen elvadúlt,éhező egyedeknél lehetséges ennyire torz viselkedés.
2011. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ez az, semmi ilyen nem volt, nem éheztek, nem voltak elhanyagolva, sem tömegével bezárva, hanem lakásban hármasban. Már agyon kerestem neten de semmi használható infot nem találtam, és ezek szerint ti sem nagyon tudtok segíteni.
2011. febr. 17. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is ismertem bullterriert,aki megette a kölykeit.

Este szoptatta őket rendesen,gazdi elaludt,reggelre csak a kölykök darabjai voltak.

2011. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 IGCM ***** válasza:
80%

Én ilyenről nem hallottam,pedig én is ismerek jópár bullterriert:S

Ezt csak egy gyenge/rossz idegrendszerű kutyánál tudom max elképzelni.

2011. febr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem mondott hülyeséget, mert hajlamosak bizony a bull terrierek megenni a kölykeiket, ezért a tenyésztőknek az első napokban fokozottan figyelnie kell őket.
2011. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lili977 válasza:
78%
szerintem nem csak a falkatársa bántja vagy megveri stb szoval szentem magától nem kivéve ha a kutya nem 100 as xdd :DDDD
2011. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!