Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenleg beteg vagyok és 3...

Jelenleg beteg vagyok és 3 napja nem tudtam foglalkozni a kutyámmal. Érzi-e, azaz "toleràlja" ezt a kutyus?

Figyelt kérdés
Éppen csak enni adok, de nincs játék, séta, tanulás. Aggódom, vajon meddig fogja bírni?
2011. febr. 22. 20:50
 1/9 IGCM ***** válasza:
Az állatok érzik ha beteg a gazdájuk.Ne izgúlj :)
2011. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Valaki0702 válasza:
Nyugi megértik az állatok!! Ha én pl.: Szomorú vagyok a kutyám oda jön puszit add és lefekszik mellém a tengerimalacom meg abba hagyja a vinyogást és a ketrec rágást!!! NIncs ok a pánikra!!!
2011. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Viviana válasza:
Megérzik, de azért ha meggyógyulsz, foglalkozz vele,és akkor semmiben nem fog hiányt érezni.
2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hovarju ***** válasza:

Ne aggódj! Én nemrég gyógyultam meg egy makacs influenza után. Egy teljes hétig ki sem mozdultam a lakásból. Már jött kutyát sétáltatni helyettem. Kicsit furcsán nézett a kutya, hogy miért nem én megyek vele. De annál nagyobb volt az öröme, amikor látta, hogy felöltözök és sétálni viszem.

Úgyhogy ne aggódj! Gyógyulj meg hamar.

2011. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! Egyébként kinti kutya, de nagyon sokat van bent is. Ma beszaladt a hàlószobàba az ágyamhoz, szàjában a kinti sáros labdájával, hogy menjek vele jàtszani. Ilyent még sosem csinált. Egyébként 2 éves és nemrég kezdtük a kutyasulit. Vajon elég érett (vagy nem tudom, hogy fogalmazzak) ahhoz, hogy megértse a jelenlegi helyzetet?
2011. febr. 22. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:

biztosan megérti ne aggódj : )

gyógyulj hamar, és utána igyekezz bepótolni az "elvesztegetett" időt : )

2011. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csakkitti és Ninna véleményére is kíváncsi lennék. Egyedül rongyozni tudok vele az ágyból, de az sem az igazi így vesegörccsel.
2011. febr. 22. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor én beteg voltam 1 hétig csak az udvarra engedtem ki meg az ágyból a labdát dobáltam de a kis drága egészz nap velem volt melletem feküdt:D:D
2011. febr. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rucijja ***** válasza:
Semmi gond, megértik..Ne is erőltesd az ágyból rongyozást, mert annál későb hevered ki a betegséget.Én nagyon megfázós vagyok, pedig van 2 németjuhászom lakásban tartva, akiknek hatalmas a mozgásigényük, ráadásul fel is vannak pördgetve(munkakutyák)...de ,ha beteg vagyok és a párom sétáltatja őket egy pár napig, akkor látszik rajtuk ,hogy nincsenek rendesen lemozgatva, de mindíg toleránsak, érzik hogy valami nincs rendben velem,és csendben várják, hogy végre meggyógyuljak!Jobbulást és ne aggódj!
2011. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!