Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy 3éves Angol Bulldog...

Vettem egy 3éves Angol Bulldogot elég vékony mert az előző gazdája nem etette úgy ahogy kellet volna én vettem neki mindenféle jó kajákat vanis étvágya de majdnem minden evés után hány egy kicsit a kutya nemtudom mi lehet a gond valaki jártmár így?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha ilyen helyről vetted menj vele orvoshoz, mert más baja is lehet! Lehet hogy meg sincsenek az oltásai.

Addig adj neki sok vizet, száraztápból csak egy keveset. És szeresd nagyon!

2011. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak túl mohón eszik. De mivel ilyen helyről mentetted meg, tényleg legjobb ha elviszed egy állatorvoshoz.
2011. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul volt tartva, nem szabad azonnal leterhelni erős étellel. Sokszor, keveset.

De ajánlatos lenne egy jó orvossal átvizsgáltatni általános állapot felméréssel.

2011. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont. Alultáplált kutyának naponta többször és keveset adj enni.

És persze jó lenne ha látná egy doki.

2011. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 3 hete hozzánk került kutya is alultáplált volt,a legolcsóbb "tápot"kapta.

Most naponta 2X Orijent eszik.

Elmúlt a hányás,puffadás.

2011. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!