Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű házőrzőt...

Milyen nagytestű házőrzőt ajánlotok, kistestű kutyám mellé?

Figyelt kérdés
Ha a kant kiherélem attól még ugyanúgy jó házőrző lesz?
2011. márc. 14. 21:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem túl nagy mozgásigényű, egészséges fajtát szeretnék.
2011. márc. 14. 21:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy kiherélteted még lehet ugyanolyan jó házőrző, sőt még az életkorát is megnöveled! :) Én azt javasolnám hogy nézz körül a menhelyeken és keress felnőtt kutyákat, ilyen jellemzőkkel majd válassz. :) Ha kölyköt fogadsz örökbe akkor nem tudod megmondani mekkora lesz, és milyen lesz a mozgásigénye. Ha fajtatisztát veszel és egészségeset szeretnél az meg bizony 100 ezer Ft körül kezdődik és hiába a fajtajellemzők, akkor is belefuthatsz egy hiperaktív példányba. A menhelyen, felnőtt, kialakult jellemű kutyák között megtalálnád azt amit keresel, szerintem! :)
2011. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ivartalaníttatod, akkor nyugodtabb lesz. kutya fajtára nem tudok választ adni, én már csak keverékeket tartok mert elegem lett abból, hogy minden fajtiszta kutyám rákos stb lett (pedig nem szaporítótól voltak)
2011. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ezioaudituredafirenz válasza:
rottweiler nagyon jó házőrző
2011. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

orias schnauzer.

Bar azt ne felejtsd el hogy attol hogy hazorzo meg igenis kell vele foglalkozni, napi setak, jatek, kirandulas stb...

2011. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!