Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Cerberosnál mennyi idős...

A Cerberosnál mennyi idős kortól fogadják a kutyákat a terápiás képzésre? És kötelező elvégezni hozzá az alaptanfolyamot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 07:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, az alap dolgokkal már tisztában van.
2011. márc. 22. 08:07
 2/9 anonim ***** válasza:
A terápia ahhoz kell, hogy egyáltalán csoportba illeszthető legyen, tehát addig nem is tud alapfokra menni, amíg nincsenek megoldva a viselkedés problémák.
2011. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bocs, nagyon félreérthető volt a kérdésem. Én erre gondoltam: [link]


Az én kutyám lassan fél éves lesz. Nagyszerűen ki jön az idegen emberekkel, gyerekekkel, és az állatokkal.

2011. márc. 22. 11:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jártam hozzájuk, de nekem az a tippem, hogy biztosan kell hozzá az alapfok, de legalábbis az alapfokú vizsga az ő rendszerükben. Anélkül nincs semmi garancia arra, hogy a kutyád tényleg tudja, amit tudnia kell. De hívd fel őket, biztosan szívesen elmondják!
2011. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 IGCM ***** válasza:

Attól függ!

Milyen terápiára van szüksége a kutyádnak??

Túlfélénk,ideggyenge,túlagresszív,nem tudja felvenni a külső ingereket megfelelően,rosszúl értelmezi emberek vagy kutyák testjeleit??

Szóval nem mindegy :D

2011. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 IGCM ***** válasza:

Ja bocs látom a linket,ehhez a képzéshez még középfokú vizsga is kellene,azt nem tudom a suli kér-e hozzá.

De mindeképpen szükséges akármit mondanak.

2011. márc. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végülis teljesen érthető, ha köteleznek az alap vizsga elvégzésére. Sőt, talán így a legjobb.
2011. márc. 22. 14:03
 8/9 badella ***** válasza:

Érdeklődés és jelentkezés: Mancsos Segítőtársaink Alapítvány

Gaál Zoltán - 06 (20) 475 4409

zoltan@mancsosok.hu

szerintem ez az írás teljesen egyértelmű a honlapon, felhívod, írsz neki és nem itt találgatsz!

2011. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, hogy volt pofám kérdezni egy olyan oldalon, ahová kérdéseket lehet feltenni.
2011. ápr. 13. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!