Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyám evett...

Mit tegyek ha a kutyám evett 3 fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azért írom ki (válasszal együtt) hogy ha bárki ilyen helyzetbe kerül mint mi tegnap, akkor tudja mi van ilyenkor.Mi egy szót nem találtunk erről a neten, állatorvost kellett este 9kor felhívni (a 6. vette fel a telefont csak kb).

Kan kutya (2 éves) megevett 3 db jadine fogamzásgátló tablettát. Ilyenkor nincs semmi baj, mi tejet adtunk neki, az állatorvos azt mondta ezt jól tettük, és nem lesz semmi baja majd csak kifossa:)


Ha lány kutya enne meg fogamzásgátlót, vagy esetleg bármilyen nemű kutya egy egész levél fog.gátlót nem tudjuk milyen probléma lenne, de ha valaki tudja kérem írja le kommentbe!


2011. márc. 31. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy tudta megenni? azt elzárva tartják, mert ha egy elveszik nem lehet pótolni és minden darab számít... bocsi, de ez elképzelhetetlen számomra.


viszont nagyon jó, hogy leírod az esetedet és ezzel segítesz másoknak! Érdemben csak ennyit tudok hozzászólni! mInden jót!

2011. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyósom épp akkor akarta bevenni, és tényleg csak egy pillanatra tette le a radiátorra, a kutya meg nem ismeri a kaja megtagadást (erre pl lehetne alkalmazni) és egyből rákapott. Amúgy a kutya olyan hogy ha a földre leesik valami akkor egy másodperc tört része alatt odaszalad és felkapja, már rágja is:)
2011. márc. 31. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
ti ilyen jóban vagytok anyósodékkal, hogy előtted veszi be a tabikat? :D mellesleg hány éves a drága mama? :D
2011. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és hármasával kapkodja? :D
2011. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok, a "mama" 41:) Igen jó viszonyban vagyunk, aminek én nagyon örülök. Ritka kivételek vagyunk de szeretjük egymást.

Aha hármat:D

2011. márc. 31. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint a kutya ellopta a gyógyszeres levelet és ő kapott be hármat, nem az anyós:D
2011. márc. 31. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Semmi érdemlegeset nem tudok írni, de végig olvastam a kérdést, a válaszokat, és jót nevettem így alvás előtt:)
2011. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyának nem lesz semmi baja!!!Mostmár inkább a mamáért kellene aggódni,hogy nehogy terhes legyen a mínusz három tabletta miatt!!Pótolni mihamarabb!!!!!!!
2011. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!