Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer vagy Pitbull terrier?

Boxer vagy Pitbull terrier?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb,kezelhetőbb? Érvek?
2011. ápr. 3. 18:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
értem ezalatt: hogy jönnek ki az emberekkel, gyerekekkel, más állatokkal, kutyákkal, stb.
2011. ápr. 3. 18:10
 2/18 anonim ***** válasza:
20%
mindkettő jó, szinte egyformák csak a boxernek folyik a nyála orrba szájba.
2011. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Én a boxert választanám. Nagyon játékos, igazi bohóc. Nekünk is az van. A gyerekekkel is nagyon jól kijön.
2011. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A boxer sohasem vérengző, nem hirtelen, nagymacskaként heverészik napközben, nincs nagy mozgásigénye. Toleráns a gyerekkkel, sőt nagyvonalú, védelmezi őket.

A boxer nem terrier!

A terrier mindig nyugtalan, akár kicsit öntörvényű is.

2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
tudom hogy a boxer nem terrier. csak mind a kettő nagyon tetszik, és nem igazán tudok dönteni a kettő között :) köszi a válaszokat.
2011. ápr. 3. 18:26
 6/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Szia! A másodikra ne hallgass, mert a boxereknek nem folyik a nyála össze vissza, az enyémnek nyáron sem. Én nagyon tudom ajánlani, mert hihetetlen arcok, nagyon embercentrikusak, viszont bármikor tűzbe mennének a gazdájukért. Könnyen taníthatók, legalábbis az enyém hamar megtanulta mindent. Úgyhogy én nyugodt szívvel ajánlom!

A pit bull is nagyszerű társ lehet, viszont nemtudom hogy itthon van-e pit kennel ahol rendesen oltott, szűrt kölyköket lehet kapni, mert az ilyen expresszes hirdetéseket kerülni kell, hiszen bármikor kifoghatsz egy ideggyenge pitet azzal meg nemlehet mit kezdeni sajnos, hiszen kinevelni sem lehet belőle.

2011. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tilos a pit bull terrier és keverékeinek bármely módon való szaporítása, tenyésztése - ideértve a vétlen szaporulatot is -, az országba való behozatala, kivitele, elidegenítése, reklámozása, hirdetése, bármely formában történő versenyeztetése, őrző-védő feladatokra való tartása, képzése és alkalmazása. Szóval nem fogsz pit bullt kapni Magyarországon, törvényesen. Amúgy az amstaff kinézete ellenére barátságos, kedves, hűséges és engedelmes kutya. Jó tenyésztőket is találsz belőle az országban.
2011. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
utolsó: semmi ilyenre nem gondoltam, csupán házi kedvencként tartanám.
2011. ápr. 3. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!