Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy pasi vesz egy palota...

Egy pasi vesz egy palota pincsit, az bu.i is?

Figyelt kérdés
Én most veszek és már mondták hogy nem fogom tudni levakarni magamról hogy meleg vagyok!!(pedig van barátnőm)-és nem vok meleg!
2009. febr. 28. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem.
2009. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem buz1s! Nekem van egy kínai meztelen kutyám és a barátom is gyakran sétáltatja! Van kis halálfejes rucija a kutyinak,abban virít:) Nem mondom, hogy nem állnak meg az emberek csodálkozni;de az inkább a kutyának szól és nem a pasimnak
2009. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem sem b***s. Nekem is egy Bichon Havanese-m van. Ami egy kicsi, szőrös, fehér kis pamacs gyakorlatilag. És legalább nem ijednek meg tőled az utcán, hogy egy ilyen kiskutyával sétálsz minthogy egy nagy malamut akármivel. Nem akartam megsérteni senkit! ;)

Úgyhogy ha akarod vedd meg nyugodtan.

2009. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A pincsi csúnya, meg buta nem jó valami menhelyi tünemény keverék helyette?
2009. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!