Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én látom, hogy a vörös-fe...

Csak én látom, hogy a vörös-fehér bull terrier elég ritka tenyésztőknél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jövőre szeretnék egy bull terriert, és ez a kedvenc színváltozatom. Viszont csak egy honlapon olvastam, hogy ezzel a színnel foglalkoznak jobban. Írtam is e-mailt nekik, igaz még nem írtak vissza, de így sem biztos hogy lesz jövőre, hiszen ritkán hoznak le almot. Már teljesen belevagyok betegedve, hogy sehol sem találok ilyen színben majd kölyköt.

Vagy akár két tigris csíkosból is lehet ilyen szín, ha visszaüt az ősökre?? Mert akkor lehet végig kérdezgetem a kenneleket.


2011. ápr. 14. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és amúgy ilyenre gondoltam, mint Rufus:

[link]

2011. ápr. 14. 20:32
 2/8 Lexus999888 ***** válasza:

Én találtam neked fehér bullterriert 60.000 Ft-ért tenyésztőtől,chippel,oltva,féregtelenítve!!:

[link]

2011. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lexus999888 ***** válasza:
És champion szülőktől!!
2011. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy fehéret akar -.- Gondolom Te árulod...


Amúgy nagyon szép ez a színváltozat, mármint a vörös-fehér. Nekem is kedvencem a bullterrierben. És valóban nagyon ritka, most kíváncsiságból átnéztem a kenneleket, de én is csak 1-et találtam, ahol vannak ilyen színű kutyák. Nem tudom mi lehet az oka :(

2011. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Direkt azért linkeltem be képet, de azért köszönöm :). Nemtudom miért ilyen ritka, hiszen elfogadott szín ugyanúgy, mint a fehér. Nekem ez a szín valahogy csodálatos!! Remélem visszaír a tenyésztő, ha nem akkor felhívom hátha lesz majd kiskutya.
2011. ápr. 14. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Dancing With The Bulls kennelben szokott lenni most is van alom,csak ők mini bullokat tenyésztenek de ha nem gond hogy kicsit kisebb akkor itt fogsz találni.Én is töllük vettem kutyát csak Dogo Canariót mivel ezt a két fajtát tenyésztik.nagyon rendesek és szűrt kutyákkal rendelkeznek.
2011. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mindenféleképp standardot szeretnék. De amúgy aranyosak a minik is.
2011. ápr. 14. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz körbe a környező országokban is a bullterrier kennelek között. Tényleg ez a legszebb színváltozat!
2011. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!