Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi három bichon közül...

Az alábbi három bichon közül melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak akik normálisan válaszolnak a kérdésemre és a három kutyafajta közül választanak és nem azt írják , hogy egyik sem hanem akkor nem válaszolnak! Amelyik tetszik azt írd le és hogy miért. Ha van esetleg neked is valamelyik akkor azt is megírhatod.

1.havanese ( ha szeretnéd a you tubon beírod hogy szofikutya és megtalálod a havanese kutyusomat)

2.bischon frise

3. bischon bolognese


2011. ápr. 16. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem a bichon havanese tetszik,mert nekem ilyen van kettő,és elfogult vagyok!
2011. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is elfogult vagyok mivel nekem egy havanesem van : D
2011. ápr. 16. 10:12
 3/22 anonim ***** válasza:
Menéztem szofi kutyát,és nagyon aranyos-na ezért imádom őket
2011. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nekem a bichon frise... tetszik a szőre és nagyon szép a kiállításokon a nyírásuk
2011. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Vattapamacs divatkutyák. Semmi személyiségük,egyéniségük. Inkább keress valami más kutyut.
2011. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem a bolognese a legszebb, gyönyörű fehér vattapamacsok *.* Hiába nem sokba különböznek, nálam ő a kedvenc. :)
2011. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

10:21

Volt már valaha ilyen kutyád?

Nem tudod mit veszítesz vele! Régóta kutyázok..de csak 1,5 éve van egy Bolognese-m...az összes kutyám közül ennek van a legjobb személyisége, könnyen tanul..és imádja az egész családot..jó jelző kutya..

Szóval ez nem igaz..hogy semmi egyéniségük nincs..

Nekem a Bolognese a legszebb..:):P

De szerintem a havanese is nagyon szép:)

2011. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
első 10:21es:D nek lett címezve
2011. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

10.27


Nem volt. De számomra az is elég amikkel találkozom naponta és látom mit csinálnak. Agilityzni jártál vele vagy akármi hasonló? Én még egy ilyet sem láttam sajnos. De ezek szerint biztos van kivétel.

2011. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én is elfogult vagyok, mivel nekem is havanesem van. Nekem ők a legszebbek.

10.21-nek Látszik hogy nem ismered ezeket a kutyafajtákat. Még hogy nincs személyisége? Attól hogy kisméretű kutya még nagyon is okos, és könnyen tanitható, értelmes kutyus.

2011. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!