Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények boxerről?

Vélemények boxerről?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ez a fajta, majd szeretnék is egy ilyen kutyát. Vélemények róla? pl lakásban vagy udvaron, jelleme..
2011. ápr. 17. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy szuka boxerem van, haláli egy kutya :) Az biztos, hogy nem lehet mellette unatkozni. Imádja az embereket, különösen a gyerekekkel nagyon óvatos (egy fiatal boxi még túl szilaj lehet), viszont a családjáért a tűzbe menne, bármikor megvédi ha úgy adódik. Kertben, lakásban egyaránt tartható, mivel rövid a szőre az utóbbi előnyösebb. Viszont ha kinnt akarod tartani, mindenképp jól szigetelt kutyaházra van szűksége.

Imád mozogni, igazi energia bomba, viszont nyáron vigyázni kell vele, mivel nyomott az orra, így csak kora reggel, illetve késő este terhelhető.

2011. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt hiszem ugrálós nagyon. meg kell emelni a kerítést mert könnyen kiszökik XD

de aranyos kutya, annyira szerintem nem is nehéz nevelni, bár nincs vele tapasztalatom.

2011. ápr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy barátomnak van Boxer kutyája. Mindig félek, ha nála vagyok hogy agyonnyálaz, annyira barátságos, pedig nem is vagyok a gazdája. Nagyon játékos kutya.

(ezt már írtam egyszer valakinek)

2011. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt van a többi hozzászólás ebben a témában:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1694602-nehez..

2011. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem amstaffom van, de nagyon szeretem a boxereket nagyon szép kutyák, csak úgytudom elég betegesek sokat kell orvoshoz járni velük és ez a fajta a leginkább fogékony a rákra. Udvaron figyelni kell rá nyáron, hogy ne legyen túl melegben.
2011. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 18. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:

a jó dolgokat már leírták most írom a rosszakat:

- betegségek, amikre hajlamos:

epillepszia, szívbetegség, gyomorcsavarodás, daganatok,

- örökölhető:

szemkönnymirigy-gyulladás (műtendő), ízületi lazaság (szétcsúszik a lába), szemölcs (ínyén is!).


Ezeket kell megnézni a vásárlás előtt, volt-e a családjában.

Egyébként életem legjobb kutyája volt, 12 évig élt rákos daganattal és epillepsziával, ez már eleve nagyon szép kor a boxernél.

Nagyon sokkal tovább nem élnek, kb 8-10 év az átlag.

2011. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
5 boxer kutyám volt eddig most van a 6.-is.Egyszerűen lehetetlen rájuk haragudni aranyosak,játékosak,sok mozgást igényelnek,barátságosak,közvetlenek de sajnos nagyon kényesek a betegségek terén bőrfertőzés,gyulladás ilyenek nagyon gyakoriak náluk. :D
2011. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
imádom, annyi a rossz tulajdonsága, hogy sokan félnek tőle:(
2011. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!