Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Junior táp milyen?

Josera Junior táp milyen?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 16:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Értek valamennyire a kutyatápokhoz, bár bevallom, nem nagyon ismerem, csak utána néztem a neten. A százalékos összetevők listáját nem találtam, de nem tűnik rossznak, mert a tápcsalád többi tagja egész jó, sőt!

De milyen fajtájú kutyának szeretnéd? Nagy vagy óriástestű fajtának nem adnám....

2011. máj. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
FINOOOOOOOOM *-*
2011. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Huskynak,a tenyésztő ajánlotta
2011. máj. 3. 18:57
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó táp. Én majdnem fél évig etettem a kutyámmal, most már az Active-ot kapja. Szépen fejlődött tőle, sőt, kicsit duci is lett, szóval nem kell belőle nagy adag, max ami a csomagoláson van :) De szép a szőre, jól izmosodott. A széklete is teljesen normális.

Én ajánlom nagy testű kutyák számára is, az enyém közepes. De elég nagy szemekből áll, és négyzet alakú tápszemek vannak, szóval egy kistestűnek nem hinném, hogy előnyös.

Szerintem tökéletes lenne a huskydnak :)

2011. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogy nagy vagy óriásnak nem adnám, mivel a leírásban nem láttam, hogy tartalmazna chondoitint vagy glüközamint. (porcvédőket- zöldkagylókivonat, stb). Ennyi pénzért elvárná az ember, hogy benne legyen...de ha benne van, akkor jó.

ill mennyi a fehérje, ill.zsírrtartalma? mert nagytestűnél az sem mindegy, más a kistestű, és más egy nagytestű igénye- első voltam

2011. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Kétféle minőségben kapható (vagyis összesen 3). A Basic (amilyen a Junior és az Active is) nem tartalmaznak glükozamint, ezért én azt külön adok neki mellé. (zöldkagykó tablettát).

Az Emotion tápjai mind tartalmaznak glükozamint, ezen belül is 8 különbözőféle összetételből lehet választani, vagy direkt érzékeny gyomrú kutyáknak, időseknek, elhízottaknak, munkakutyáknak, kistermetűeknek stb.

És van a Profi minőség, ez csak egy féle, ez tényleg aktívan sportoló/dolgozó kutyáknak.

De mindegyik prémium minőség.

Junior fehérje/zsír: 26/13,5

Active: 25/17, Én ezzel etetek, mert hobby szinten sportolok a kutyámmal.

2011. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem kimondottan olcsó táp a minőségéhez képest.

Persze a Basic a legolcsóbb, majd az Emotion,, majd a Profi...

Én az Active-ot 7.500Ft-ért vettem (20kg), azaz 375Ft/kg.

Nekem ez sem egy utolsó szempont.

Sajnos a kutyám gyomra nem bírja az erősebb tápokat (pl. Acana) és ez vált be nála a legjobban.

2011. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
így már jól hangzik,de akkor adnék melléje porcvédőt. Hol veszed ilyen olcsón? Így már engem is érdekelne...
2011. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát ha kifogyóban van a táp végignézem az összes webáruházat :) Legutóbb ez volt a legolcsóbb ár a kedvencek.net-en. Mondjuk Duopack, azaz 2x20kg-t kellett rendelni (az volt 15.000Ft; asszem még néhány napig él az akció), de így elég lesz nagyon sokáig.

Meg van egy pár tenyésztő (pl. Cserisubás puli kennel), akik forgalmazzák, náluk 8000Ft, egy másiknál 8500Ft.

Keresgélni kell a legolcsóbbat mindig :)

2011. máj. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én a juniort tegnap megrendeltem, 9650ft.

Innen: [link]

2011. máj. 4. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!