Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatápot válasszam?

Melyik kutyatápot válasszam?

Figyelt kérdés

8 hónapos Boxer kutyámnak a következő Junior tápok közül melyiket válasszam, ha esetleg van más ötlet hasonló árkategóriában(350-600 HUF/Kg) szívesen várom ?


1. SUSA

2. ARION

3. BRIT PREMIUM

4. DOG CHOW

5. JOSERA

6. KENNELS FAVORITE

7. DOGLAND (Tartalomra talán ez a legjobb)


2011. máj. 11. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kutyás barátaim azt tapasztalták,hogy a dog chow natur croq nem jó (híg széklet, fénytelen szőr), de a ireland mege gyéb változati már jók, csak azok asszem drágábbak.

Én joserával etetek, nálunk az vált be. Ők 2 két termékvonalon árulnak a josera KID az pont a jobbikban van. Én csak ezt tudom ajánlani, mert ez elsőre bevált. Felnőtt kutyának az economy változata a legolcsóbb, de akkor már a festivált érdemes venni mert picit drágább de jobb is.

2011. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dog Chowról hallottam sok jót, Kennel's Favourite-ot kipróbáltam, jó volt!

Most Joserával etetek, teljes mértékben elégedett vagyok!

2011. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nory0722 ***** válasza:

Én dog chow-val etetek,nekem 100%ig bevált. Abból is a legjobb a bárányos rizses,vagy a húsmix. Már lassan egy éve adom ezt nekik. Nem tudom kitenni eléjük,mint a régi tápokat,mert egyből megeszik:) Régen reggel a konzerv után kitettem,másnapra fogyott el. Ma már csak este adom oda nekik,mert mindet befalják:) Árához képest ez a legjobb szerintem. Sokkal energikusabbak,szép a szőrük és erősebb lett az immunrendszerük is. E mellett nem kell vitamint kapniuk,max a kölyök kutyáknak.


Ezen kívül dicsérik még a Josera-t és a Brit Prémiumot is,a többit nem igazán.

2011. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
royal canin
2011. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nory0722 ***** válasza:
100%
Nem baj hogy 350-600 közöttit írt? Nem 1200 ft/kg-osat akar. Ne legyetek már olyan büszkék arra,hogy anyuci,apuci kifizeti nektem a royal canin tápot!!! Ha értelmeset nem tudsz írni,inkább ne is írj!
2011. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint már írtam a Kennel's drága lett.

Ha tudsz szerezni Brit tápot az jó.

Az ára is elfogadható.

Itt nézzél szét.

[link]

Most leltem én is.Rendelek is Brit tápot.

2011. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom neked a Joserat, mert nagyon jó táp és az ára is jó, Brit is nagyon jó. De a Kennels Favourite is bevált nekünk.
2011. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kölyökként a Dog Chow ették az ebeink. Nem volt vele probléma. Szép fényes volt a szőrük, szerették, nem sántítottak sosem (nagytestű kutyák).

Most már a Josera Active-ot kapják, nagyon jó.

Az előttem már belinkelt oldalon a legolcsóbb!

2011. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Josera vagy Brit vagy a Kennel's...
2011. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ha valakinek van még ötlete, véleménye a kérdésben természetesen várom.
2011. máj. 13. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!