Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Valakinek hasonló...

Mi lehet ez? Valakinek hasonló? Apró kis pattanás szerű gumokkal van teli a kutyám hasa lába hónalja és zöld mint ami gennyel van teli.

Figyelt kérdés

Táp allegiának gondolom. A másik kutyánkon nem ennyire vészes. Olcsóbb tápot vettünk mint eddig 2 napja vettem észre akkor még csak piros volt. Egyből vissza váltottam a régi megszokott drága tápra.


a másik még ami eszembe jutott hogy most lett levágva a szőre attól lehet ilyen ?

Illetve a iszában szoktak úszni valami ferzőzést kaptak a vízben ?

este megyünk 7 re a dokihoz de nagyon zavar mert hihetetlenül néz ki szegénykém...


2011. máj. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mész az állatorvoshoz, minek kérdezed meg?
2011. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azért mert hátha valakinek volt már ilyen.

es este 7 ora meg ku...messze van....

2011. máj. 24. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen rövidre lett vágva a szőre, de szőrtüsző gyulladás is lehet. A táp allergia inkább kiütés lenne.
2011. máj. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hosszu szoru keverek kutyus es eleg rovid lett neki ....

de nagyon brutal szegenykem.

meg 3 ora 7 ig. at furdettem langyos hideg vizzel hatha segit neki. nem hasznaltam semmit hozza.

de amugy meg jo kedvu van etvagya is...

2011. máj. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!