Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás a yorkshire terrier?

Jó választás a yorkshire terrier?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha van időd és pénzed megnyiratni akkor igen.
2008. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

ez elég buta válasz volt!minden kutya pénzbe kerül.és 2 havonta 3ezret ki lehet bírni a kozmetikusra,ha pedig nem,akkor nem jó választás a yorki.

a tény,h sokat kell vele foglalkozni.de olvasd el a többi yorkis kérdést,már volt pár hasonló kérdés.van amelyikre én válaszoltam.

jó könyv:Varga Mónika:kutyatár,Yorkshire Terrier!!!

2008. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Egy terrier mindig jó választás,de nem mindenkinek. Mivel iszonyatosan öntörvényűek,ezért csakis következetes gazdinak való,és annak,aki sokat tud vele foglalkozni. a Yorkinak is hatalmas a mozgásigénye,melyet a gazdinak ki kell elégíteni,nem elég napi 20 perc séta...

Tulajdonképpen minden kutyus jó választás,ha az enyéniségednek és igényeidnek megfelelőt választod.

Mindenképp olvass utána,hogy a legjobb töntést tudd meghozni!

Sok sikert és boldog perceket kívánok,bármely fajta mellett is döntesz!:)

2008. febr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2008. febr. 19. 14:52
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Hát szerintem nem.Nem valami barátságos fajta(részemről).
2008. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
hmm....ez érdekes.az enyém nagyon is barátságos.mindenkivel.sajnos!én pl.a palotapincsiket nem bírom,mert van egy a környezetemben aki harap,meg bolond egy kicsit,de nem szabadna igy beskatujáznunk őket.attól,h az egyik mérges,a másik lehet,h épp az ellenkezője.nevelés és természet kérdése.
2008. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem jó.
2008. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
nagyooon jo wlasztás mer nekem is oan wan és imádom nayg barátságos ügyes okos :DDD és nem kéne itt pattognii... mer igeniis barátságos h ne lehnne az egy ien kiskutya?:O:S
2009. júl. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
ÜDV! Nekem is yorkim van nagyon rendes kedves kutya. 1 Évesen került hozzánk és nem nagyon foglalkoztak vele de nem is kellett tanítgatni és úgy ide szokott hogy egy rosszavam nem lehet rá. A Yorkik nem tudják magukról hogy ők egy kicsi kutyák igy neki mennek bárminek bárkinek. Vigyázni kell a nagyobb kutyákkal! Ja és a kozmetikusos dolog az fontos legalább 2-3 havonta. (van a családban 2 3 éves gyermek folyamatosan nyúzzák de még morogni sem tud rájuk)
2009. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jó választás a yorki :) Nekem is van egy, nem kevés pénzbe kerül/került de megéri mert egy igazi kis bohóc és vérbeli terrier :)
2009. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!