Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadó szeretnék...

Ideiglenes befogadó szeretnék lenni, mit kell hozzá tennem?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kérdezem hogy van 2 kutyum már és odaadják-e így is a kutyust? Amúgy hol lehet ilyen oldalt találni? Vagy a menhelyeknél bármelyikről el lehet hozni ideiglenesen? Köszi:)
2011. máj. 26. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Merre laksz?

Minden alapitvanynak van szuksege ideiglenes csaladra.

Akiknek en segitek nagyon rendesek, azt a kutyat kapom amelyiket akarom es ha nem mukodik szo nelkul vissza veszik es adnak masikat. Termeszetesen a koltsegeket ok alljak es mindenben segitenek.

2011. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

15:17-es

Szerintem a mai világban az e-mail váltás olyan, mint a telefon. De akkor ne írják, hogy keresnek majd, ha ugyse. Én megértem, hogy a kutyákkal kell foglalkozni, de nem hinném, hogy nincs idejük este egy e-mailre, főleg, hogy ez nekik lett volna segítség. Mert egyébként azt is kérdeztem, hogy mikor tudnék odamenni egyeztetni személyesen, meg, hogy milyen feltétellen lehetnék ideiglenes befogadó stb. Akkor meg ne sírjanak, hogy nincs ideiglenes befogadó!

Egyébként tettem lépést, igaz, hogy már nem foglalkozok velük, de most éppen sintértelepről hozok el kutyákat altatás elől és örökbe adom őket!

2011. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Melyik fajtmentes volt ez? (lehet pu-ben)

Az alapitvanyoknal is emberek dolgoznak, lehet hogy csak szimplan kiment a fejukbol, vagy mas szemely kezeli az emailt, vagy hogy pont egy idiotara bukkantal. En kozelebrol is pillantast vethettem a hazai allatvedo rendszerre es mondhatom hogy vannak itt is undorito es ostoba emberek akiknel mar reg nem az allat elete a fontos.

2011. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*flory*: teljesen igazad van, én is hallottam érdekes dolgokat fajtamentőkről... Privibe megírom melyik volt. :)
2011. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia. Nekem sürgősen szükségem lenne egy ideiglenes befogadóra.
2012. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!