Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezzel a problémával már...

Ezzel a problémával már állatorvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Szoval van nekem egy tacskókeverékem. És ugye ha a kutyák izgatott állapotba kerülnek akkor kijön a kukijuk(nem jutott jobb szó eszembe). De az én kutyámnak nem jön ki pedig ki akarna többször is figyelte már, és megduzzad a kukija. A hely ahol kijönne túl kicsi meg ilyen deformált is a kukija! Ezzel már állatorvoshoz kell fordulni?
2011. máj. 26. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nem ez normális.
2011. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Normális? Mi ebben a normális?
2011. máj. 26. 17:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem normális, ha nem tudja "kidugni". Én azt mondom, beszélj egy dokival, mert az a biztos. Ártani nem árt.
2011. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen gondolkodom...szüleimet is megkérdeztem ők csak elviccelték!! De szerintem túl szűk az a lyuk aol ki kéne jönnie!! :/
2011. máj. 26. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
nem akarja kidugni. a kutyának van egy barlangos teste, ami párzáskor bedagad, ez (is) tartja összeragadva a szukával. A ez megdagad, akkor olyan mintha "ott bent" középen feldagadna a pénisze. vagy mintha a heréi odakerültek volna. Ez normális
2011. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te ezt látod bedagadni. a pénisze hegyes, ha ki akarná dugni akkor látnád a végét.
2011. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Látom is! És ki akarja dugni mert feszül az a bőr amin keresztül ki akarna jönni! A vicces hogy sose volt még kint!
2011. máj. 26. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a dokit,inkább tartson aggodalmaskodónak,mint,hogy baj legyen.
2011. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazad van holnap el is megyek :)
2011. máj. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!